Dziadek z reklamy Allegro nagrał wzruszające przesłanie dla wnucząt

Pan Robert Mazurkiewicz, który dzięki udziałowi w świątecznej reklamie stał się najprawdopodobniej najsłynniejszym dziadkiem w Polsce, tym razem nagrał wzruszające słowa dla wszystkich wnucząt. 

 

"Jeśli w trakcie rozmowy będę się ciągle powtarzać, nie przerywaj mi i nie mów: Przecież minutę temu mówiłeś to samo. Po prostu spróbuj wysłuchać mnie do końca".

 

Posłuchajcie jego słów:

 

 

Zobaczcie też świąteczną reklamę z tym panem, która zrobiła prawdziwą furorę w sieci [WIDEO] >>

 

Wszystko przez miłość

 

"Nie mam wątpliwości, że ta reklama porusza nie tylko dlatego, że jest świetnie opowiedzianą historią o poświęceniu i miłości do drugiego człowieka. Porusza przede wszystkim dlatego, że jest historią prawdziwą, pokazującą coś, czego doświadczają miliony imigrantów na całym świecie (nie tylko Polaków).

 

Pokazuje, co tak naprawdę oznacza odseparowanie na wiele miesięcy (albo i lat) od najbliższych oraz do czego jesteśmy zdolni, gdy kochamy. Historia Roberta jest też świetnym obrazem tego, jak bardzo potrzebujemy bliskości i czułości drugiego człowieka" - napisał w felietonie Karol Wilczyński. TUTAJ przeczytacie całość jego refleksji o tym, co reklama Allegro mówi Polakom.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

17

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?