Ma 85 lat i właśnie pobił kolejny rekord. Jaki jest jego sekret?

(fot. youtube.com)

Ed Withlock przebiegł maraton w Toronto i pobił swój 7 rekord w tym roku. Jego sposób życia i trenowania jest nad wyraz skuteczny. Poznajcie metody na długie życie i sportowe sukcesy tego Kanadyjczyka:

 

Mężczyzna przebiegł maraton w czasie: 3:56:33, tym samym pobił swój kolejny rekord w tym roku. Jest jedynym biegaczem na świecie, który osiąga tak imponujące sportowe wyniki w wieku ponad 70 lat. Jednak nie tylko to go wyróżnia. Trenuje na... lokalnym cmentarzu. 

 

Jaki jest jego sposób na zdrowe ciało i ducha oraz niezawodną kondycję? 

 

15 lat temu jeden z lekarzy powiedział mu, że ze względu na kłopoty z kolanem powinien porzucić sport. Od tego momentu Ed porzucił konsultacje z przedstawicielami świata medycyny. Nie stosuje specjalnej diety, nie ma osobistego trenera i fizjoterapeuty. 

 

Codziennie i w spokojnym tempie, w 20-letnich butach startowych przebiega od 90-120 minut. W młodości trenował lekką atletykę. Pierwsze rekordy świata zaczął bić w wieku 60 lat. 

 

Jego przykład pokazuje, że nigdy nie bywa zbyt późno na realizajcę marzeń, a sportowe sukcesy da się osiągać w każdym wieku.

 

Potrzebna jest jedynie determinacja, silna wola i wiara, że niemożliwe nie istnieje!

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

7

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook