Moment, w którym poczułam, że jestem najgorszą matką na świecie

Maja Molller
Piątek, 26 maja 2017, godz. 12:19
Czułam, że to podwójna porażka wychowawcza. Nagle pomimo czarnej rozpaczy, w mojej głowie pojawiła się trzeźwa myśl: Skoro chciałaś spędzić ten wieczór inaczej, to dlaczego leżysz na łóżku i płaczesz?
więcej

Jak spotkałam bohaterkę "Gry o tron" i przestałam narzekać

Maja Moller
Poniedziałek, 22 maja 2017, godz. 08:00
W tłumie wypatrzyłam ją, czyli Brienne z Tarthu. Nie była w zbroi, nie wymachiwała też mieczem. Mogłabym podsumować podróż stwierdzeniem, że w pociągu było duszno i jak zwykle się spóźnił, jednak widziałam dzisiaj coś zupełnie innego.
więcej

Obcięła włosy dla 3-letniej dziewczynki. Zainspirowała ponad 100 osób [WIDEO]

ed
Piątek, 19 maja 2017, godz. 18:02
Jaga Sadowska w czasie podróży po Azji umieściła na swoim facebooku niecodzienne zaproszenie dla swoich znajomych. Ich odpowiedź przerosła jej oczekiwania i spowodowała porządną lawinę dobra:
więcej

Mail od Przemka Babiarza dał mi kopa

Monika Chochla
Środa, 17 maja 2017, godz. 09:00
On pewnie nie jest świadomy, jak wiele znaczyło dla mnie zdanie w tamtej wiadomości. Te słowa przez kolejne miesiące mnie niosły, były punktem odniesienia i przypominały, że dam radę.
więcej

Zjawiskowy kalendarz Pirelli. Penelope Cruz i Nicole Kidman bez makijażu

facebook.com/niezlasztuka.net/ rmf24/ ed
Niedziela, 14 maja 2017, godz. 12:02
- Ideał doskonałego piękna jest niemożliwy do osiągnięcia - mówi Peter Lindenbergh - światowej sławy fotograf. Zobaczcie, jak wygląda naturalne piękno znanych aktorek:
więcej

Wpadłam w sieć, czyli co straciłam, będąc off-line?

Maja Moller
Sobota, 13 maja 2017, godz. 12:34
Wszystkich (absolutnie wszystkich!) łączy jedno - telefon w dłoni. Mam ochotę też wyjąć telefon, zrobić zdjęcie i wrzucić je na Facebooka. Czyli - zaraz, zaraz, o zgrozo - zrobić dokładnie to samo, co reszta osób konsumujących lunch w galerii handlowej…
więcej

Zdejmuję maskę nieomylnej Matki-Polki

Maja Moller
Piątek, 12 maja 2017, godz. 14:57
Była noc. Dreptałam po szpitalnej sali w rozczłapanych kapciach, za krótkiej koszuli nocnej. Rana po cesarce mocno utrudniała funkcjonowanie, a jednak wstawałam, przewijałam, przystawiałam do piersi, drzemałam na stojąco. To właśnie wtedy pomyślałam po raz pierwszy, że żaden facet by tego nie wytrzymał.
więcej

Jak stracić radość z życia? 12 (niestety efektywnych) metod

Mika Dunin
Środa, 3 maja 2017, godz. 07:59
Jeśli robicie którąkolwiek z wymienionych czynności, nie dziwcie się, że wasze życie nie jest takie, jakbyście sobie życzyli. Oto 12 podpowiedzi - jak umartwiać się na własne życzenie?
więcej

Matka. Polka. Siłaczka

Maja Moller
Wtorek, 2 maja 2017, godz. 07:07
My, Matki Polki, wieczne zabiegane, utrudzone i obciążone - jeśli nie chorobą dziecka, to przynajmniej siatką z zakupami. Śpiące za mało, jedzące w biegu, notorycznie dojadające obiady po dzieciach.
więcej

5 sposobów, żeby naprawdę odpocząć w majówkę. Podpowiada psycholog

Maja Krzemień
Sobota, 29 kwietnia 2017, godz. 23:57
Jak to zrobić, by rzeczywiście odpocząć? Żeby wyhamować szybciej, niż dopiero w czwartym dniu? Jakie są proste sposoby, by nasz zmęczony umysł i ciało mogły się skutecznie zresetować? Psychologia daje nam kilka rzeczowych odpowiedzi!
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook