Z pamiętnika perfekcjonistki

Maja Moller
Sobota, 23 września 2017, godz. 09:42
Jest super. Jest idealnie - do czasu. Bo w pewnej chwili, gdy pojawia się o jedno zadanie zbyt dużo, okazuje się, że jednak jestem nie super mamą, nie perfekcyjną panią domu, a zwyczajnym człowiekiem. W dodatku takim, którego potrafi wyprowadzić z równowagi jeden SMS albo rzucona przez męża neutralna uwaga...
więcej

Ksiądz Jacek Stryczek: Jak mądrze wybierać?

ks. Jacek WIOSNA Stryczek
Jacek WIOSNA Stryczek

Piątek, 22 września 2017, godz. 09:00
Rodzina, przyjaciele, rozwój, kariera, pasja, sport, marzenia… Doba ma 24 godziny, a to wszystko jest ważne! Jak wyrwać się z tego wiru? Znam 3 sprawdzone sposoby.
więcej

Bóg kocha twoje ciało. A ty?

Maria Krzemień
Czwartek, 21 września 2017, godz. 15:00
Zajadasz trudne emocje i niezdrowo się odżywiasz. Odczuwasz niechęć do aktywności fizycznej i masz kompleksy. A patrzyłeś kiedyś na swoje ciało jak na dom samego Boga?
więcej

Ocenianie innych ani trochę mi nie służy

Monika Chochla
Środa, 20 września 2017, godz. 09:00
Wsiadam z Małą w chuście do autobusu, wszystkie miejsca zajęte. Trudno, postoimy. Obok siedzą w większości młodzi ludzie, wpatrzeni w swoje smartfony.
więcej

Rzucił pracę w biznesie i został stolarzem [WIDEO]

szlachetna paczka
Szlachetna Paczka

Wtorek, 12 września 2017, godz. 12:17
Chwycił do ręki telefon i wykręcił numer do pierwszego zakładu stolarskiego. Przedstawił się jako Radek, 37-letni właściciel firmy szkoleniowej, menadżer i coach, który chce zatrudnić się jako pomocnik stolarski. Dlaczego to zrobił i jak z koroporacji trafić do stolarni?
więcej

Moja definicja szczęścia jest do bani

Maja Moller
Niedziela, 10 września 2017, godz. 12:42
Czekam, aż ktoś się zmieni, aż coś sobie uświadomi, aż przeprosi. Czekam, aż schudnę. Czekam na urlop, odpoczynek i już trochę nawet na Boże Narodzenie. Czekam na szczęście.
więcej

Dziewczynko, wstań. Razem damy radę

Maja Moller
Piątek, 8 września 2017, godz. 18:32
"Biegnij, biegnij, dasz radę!" - słyszałam za każdym razem, gdy w czasie lekcji wuefu w liceum biegaliśmy na długie dystanse. Nie wiem, czego nienawidziłam bardziej - długich dystansów czy tych zagrzewających do walki krzyków wuefisty. Zapewne miały pomagać, a jednak sprawiały, że miałam wszystkiego dość.
więcej

Ona - chora na Alzheimera, on - z miażdżycą i depresją. Camperem wyruszyli w podróż życia

facebook.com/filip.miller/ed
Piątek, 25 sierpnia 2017, godz. 14:18
- Spotkali się późno, może dzięki temu żyli intensywniej. Choroba i wiek zawiązały spisek, chciały to zmienić. Chciałem udokumentować stan, w którym ciało zwalnia, a umysł biegnie do przodu - pisze Filip Miller, który miał okazję fotografować tę niezwykłą parę. Zobaczcie sami:
więcej

Biblia i strategia przetrwania na życie

WAM
Chris Lowney

Czwartek, 24 sierpnia 2017, godz. 09:00
Świat pędzi do przodu. Zestarzejemy się w świecie diametralnie innym od tego, w którym się urodziliśmy. W ciągu dnia spotykam tylu ludzi, ilu moi dziadkowie spotkali w ciągu całego życia.
więcej

Nie mów mi, że biegam jak dziewczyna

Monika Chochla
Środa, 23 sierpnia 2017, godz. 15:34
Mówisz komplement koleżance i słyszysz: "no co ty, przecież przytyłam". Dajesz prezent mamie, a ona kwituje go słowami: "za drogie, poza tym jestem na to za stara". Znasz takie sytuacje?
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook