Rzucił pracę w biznesie i został stolarzem [WIDEO]

szlachetna paczka
Szlachetna Paczka

Wtorek, 12 września 2017, godz. 12:17
Chwycił do ręki telefon i wykręcił numer do pierwszego zakładu stolarskiego. Przedstawił się jako Radek, 37-letni właściciel firmy szkoleniowej, menadżer i coach, który chce zatrudnić się jako pomocnik stolarski. Dlaczego to zrobił i jak z koroporacji trafić do stolarni?
więcej

Moja definicja szczęścia jest do bani

Maja Moller
Niedziela, 10 września 2017, godz. 12:42
Czekam, aż ktoś się zmieni, aż coś sobie uświadomi, aż przeprosi. Czekam, aż schudnę. Czekam na urlop, odpoczynek i już trochę nawet na Boże Narodzenie. Czekam na szczęście.
więcej

Dziewczynko, wstań. Razem damy radę

Maja Moller
Piątek, 8 września 2017, godz. 18:32
"Biegnij, biegnij, dasz radę!" - słyszałam za każdym razem, gdy w czasie lekcji wuefu w liceum biegaliśmy na długie dystanse. Nie wiem, czego nienawidziłam bardziej - długich dystansów czy tych zagrzewających do walki krzyków wuefisty. Zapewne miały pomagać, a jednak sprawiały, że miałam wszystkiego dość.
więcej

Ona - chora na Alzheimera, on - z miażdżycą i depresją. Camperem wyruszyli w podróż życia

facebook.com/filip.miller/ed
Piątek, 25 sierpnia 2017, godz. 14:18
- Spotkali się późno, może dzięki temu żyli intensywniej. Choroba i wiek zawiązały spisek, chciały to zmienić. Chciałem udokumentować stan, w którym ciało zwalnia, a umysł biegnie do przodu - pisze Filip Miller, który miał okazję fotografować tę niezwykłą parę. Zobaczcie sami:
więcej

Biblia i strategia przetrwania na życie

WAM
Chris Lowney

Czwartek, 24 sierpnia 2017, godz. 09:00
Świat pędzi do przodu. Zestarzejemy się w świecie diametralnie innym od tego, w którym się urodziliśmy. W ciągu dnia spotykam tylu ludzi, ilu moi dziadkowie spotkali w ciągu całego życia.
więcej

Nie mów mi, że biegam jak dziewczyna

Monika Chochla
Środa, 23 sierpnia 2017, godz. 15:34
Mówisz komplement koleżance i słyszysz: "no co ty, przecież przytyłam". Dajesz prezent mamie, a ona kwituje go słowami: "za drogie, poza tym jestem na to za stara". Znasz takie sytuacje?
więcej

Dorośnij po swojemu. Nie musisz słuchać "dobrych rad"

Maja Moller
Sobota, 19 sierpnia 2017, godz. 13:53
Dziewczynka zjeżdża ze ślizgawki, zachęcana przez rodziców. Nie wiem, co było głośniejsze - donośne "plum", gdy wpadła do wody, czy oklaski taty, dumnego z tego, że dziecko tak dobrze się bawi. Kłopot w tym, że dziecko albo nie bawiło się wcale, albo było mistrzem w ukrywaniu emocji.
więcej

7 mitów o wolontariacie, w które uwierzyłeś

Katarzyna Osiadło
Czwartek, 17 sierpnia 2017, godz. 10:00
Myślisz, że wolontariat to bezinteresowna praca za darmo dla cierpiętników, którym w życiu się nie udało albo jeszcze nie zdążyli poznać smaku pierwszej w życiu wypłaty? Przedstawiamy mity na temat wolontariatu, w które uwierzyłeś i możesz tego żałować...
więcej

Zamień "muszę" na "mogę". Nie daj się pułapkom

Maja Moller
Sobota, 12 sierpnia 2017, godz. 08:00
Jeśli do szczęścia potrzebne ci modne ciuchy, zapytaj siebie: czy chodzi tylko o wygląd? Jeśli tkwisz w związku, w którym ktoś cię krzywdzi, odpowiedz sobie: czy to na pewno miłość?
więcej

5 kroków do życia na błysk. Czas na sprzątanie

Edyta Drozdowska
Edyta Drozdowska

Wtorek, 8 sierpnia 2017, godz. 15:06
Rozpacz przez nieodwzajemnioną miłość, stres przed jutrem albo rosnące długi. A Bóg mówi: "nie martw się o swoje życie". Bo chce dać ci życie w obfitości. I obiecuje przyszłość, o jakiej marzysz.
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook