Poszukiwanie pracy. Plan działania - cz.1

Maskacjusz
slo

Środa, 1 października 2014, godz. 12:24
Poszukiwanie pracy wymaga czasu i wysiłku. Trzeba też odpowiednio je przygotować, a potem przeprowadzić. Dlatego nie można działać bez przemyślanej strategii. Jak się do tego zabrać?
więcej

W przywództwie nie chodzi o nas

Chris Lowney / slo
Piątek, 26 września 2014, godz. 11:58
Nie możemy przewodzić innym, jeśli nie jesteśmy w stanie pokierować sobą. Nie można przewodzić innym, jeśli używa się władzy głównie do tego, by służyła nam i naszemu ego.
więcej

Zapach może zwiększyć zapał do pracy?

PAP - Nauka w Polsce
slo
Wtorek, 16 września 2014, godz. 15:23
Odpowiednio dobrany zapach może pomóc w motywowaniu uczniów czy pracowników do bardziej wytrwałego wykonywania zadań - wynika z badania przeprowadzonego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
więcej

Sekty ekonomiczne

ks. Andrzej Zwoliński / slo
Wtorek, 5 sierpnia 2014, godz. 14:51
Popularność sekt i dynamiczny rozwój różnych grup parareligijnych przyczyniły się także do powstania firm posługujących się technikami propagandy typowymi dla sekty.
więcej

Gdy mama studiuje na Ignatianum

Judyta Kwartnik
Wtorek, 15 lipca 2014, godz. 13:28
Macierzyństwo dla każdej kobiety jest ważnym etapem w jej życiu, podobno dopiero wtedy naprawdę staje się kobietą. Większość kobiet rodzi swoje pierwsze dziecko po zakończeniu edukacji około trzydziestego roku życia. Jednak zdarza się i tak, że mamą zostaje się już na studiach.
więcej

Jak radzić sobie ze stresem w pracy

pip.gov.pl / slo
Poniedziałek, 7 lipca 2014, godz. 08:02
Skuteczne zapobieganie stresowi w miejscu pracy wymaga zaangażowania, wysiłku oraz współdziałania - pracodawcy i pracowników. Wiele dla siebie samego może uczynić jednak także każdy pracownik.
więcej

A jeśli grzechem jest pracować?

TakRodzinie
s. M. U Kłusek SAC / slo
Niedziela, 29 czerwca 2014, godz. 07:00
Jesteśmy zmęczeni pracą. Niektórzy z nas muszą się solidnie zmęczyć, żeby do pracy dojechać, a potem wrócić z niej do domu. Warunki ekonomiczne i gospodarcze zmuszają wielu do wykonywania takich prac, które w danej chwili są dostępne, a nie tych, które czyniliby z zamiłowaniem i znawstwem.
więcej

W pracy lepiej być maratończykiem?

PAP - Nauka w Polsce
slo
Środa, 18 czerwca 2014, godz. 07:00
Świetna samokontrola, pełna koncentracja na zadaniu - wydawałoby się, że są to cechy idealnego pracownika. Otóż - według badań izraelskich naukowców - wcale niekoniecznie.
więcej

Lowney: bądź bardziej heroiczny i bardziej kochający

Chris Lowney / Ewa Pawełczyk
Piątek, 23 maja 2014, godz. 14:24
Wszyscy się boimy. Pracowałem z ludźmi, którzy odnosili sukcesy w dużych firmach i oni też się bali - mówi Chris Lowney, autor Heroicznego przywództwa i Heroicznego życia były jezuita i specjalista w sprawach zarządzania. O codziennym przekraczaniu siebie, odpowiedzialności lidera i planowanym ślubie.
więcej

Wiara nie przeszkadza być bogatym

Marcin Makowski / Chris Lowney / DEON.pl
Poniedziałek, 19 maja 2014, godz. 14:43
Czy wiara może z nas uczynić lepszych przedsiębiorców oraz dlaczego miłość to najskuteczniejszy sposób na prowadzenie firmy - rozmowa z Chrisem Lowneyem.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook