Co motywuje pracowników? Wynik badania

PAP/ ed
Sobota, 12 listopada 2016, godz. 14:03
Stale zmieniający się rynek pracy, rosnący udział pokolenia millenialsów oraz ewolucja oczekiwań stawianych pracodawcom sprawiają, że motywowanie i budowanie zaangażowania pracowników nabierają znaczenia w bardzo szybkim tempie.
więcej

To jezuicki sekret skutecznego przywództwa

Chris Lowney
Wtorek, 2 sierpnia 2016, godz. 08:19
Po 7 latach odszedł z zakonu jezuitów. Nie zajął się atakowaniem Kościoła, tylko bankowością. Osiągnął międzynarodowy sukces i zdradza, jak to się robi.
więcej

Jak utrzymać równowagę między życiem a pracą? [WIDEO]

youtube.com/ ed
Niedziela, 19 czerwca 2016, godz. 10:22
Równowaga jest zbyt ważna, żeby zostawić ją w rękach szefa. W czasie TEDxSydney, Nigel Marsh na podstawie osobistych doświadczeń opowiada o work-life balance. I poruszająco zachęca do zastosowania jego pomysłu na życiową równowagę. Sprawdź, czy mówi też do ciebie.
więcej

Studia, które dają dobrą przyszłość

PAP/ ed
Poniedziałek, 30 maja 2016, godz. 08:06
Absolwenci kierunków technicznych, matematyczno-informatycznych oraz ekonomicznych mają łatwiejszy start na rynku, choć niespodziewanie liderem okazało się leśnictwo - pisze "Rzeczpospolita".
więcej

Idealny szef i pracownik? Oto 10 wskazówek

Wieczernik
Krzysztof Ławniczak / slo
Piątek, 27 maja 2016, godz. 07:00
Jeżeli Twoja praca staje się najważniejszym celem w życiu, poświęcasz jej dużo czasu, jeśli cały czas myślisz o niej, twoje rozmowy sprowadzają się tylko do tematów zawodowych, każdego człowieka spostrzegasz jako np. potencjalnego klienta, gdy praca jest dla ciebie najwyższą wartością, bez której nie wyobrażasz sobie życia - czyż nie staje się ona dla Ciebie bogiem?
więcej

Mobbing. Jak stawić czoła mobberowi

Katarzyna Gajdosz
Czwartek, 10 marca 2016, godz. 12:35
Mobbing stał się potocznym pojęciem i rzeczywiście jest nadużywany. Nie każde niemiłe potraktowanie w pracy jest mobbingiem. Żeby o nim mówić, spełnione musi być przecież kilka czynników...
więcej

Jak być kreatywnym

Magda Moll-Musiał
Poniedziałek, 8 lutego 2016, godz. 07:00
Życie wymaga od Ciebie kreatywności. Znasz to uczucie, kiedy wydaje Ci się, że zabrnąłeś w ślepy zaułek i że nie potrafisz znaleźć wyjścia z sytuacji? To na szczęście tylko wrażenie.
więcej

Pracownicy chorzy na... doskonałość

Dziennik Polski
Katarzyna Klimek-Michno / slo
Wtorek, 5 stycznia 2016, godz. 13:37
Perfekcjonizm jest w pracy mile widziany. Pod warunkiem, że nie staje się chorobliwy. Wówczas unieszczęśliwia nie tylko pracownika, ale też cały zespół.
więcej

Zadowolony pracownik, to wydajny pracownik

inf.pras
Wtorek, 10 listopada 2015, godz. 09:25
Umiejętność pracy w zespole, to jedno z najczęściej wypisywanych wymagań w ofertach pracy. Każdy kij ma jednak dwa końce - praca zespołowa to nie tylko posiadana przez pracownika umiejętność, ale także wynik zdolności zarządczej szefa lub managera.
więcej

Coaching chrześcijański - możliwy?

SPCh
Magdalena Matwiejczuk /br

Piątek, 30 października 2015, godz. 10:20
Coaching jest jak taniec "tu i teraz", w którym każdy wykonany krok jest aktywnym gestem ku zmianie i odkrywa nowe perspektywy. Zobacz co dodatkowo umożliwia coaching chrześcijański.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook