W jaki sposób znajdować czas na wszystko? Poznaj 6 kroków do celu

Piotr Chydziński SJ
Piątek, 23 lutego 2018, godz. 07:06
Kolejny dzień minął ci nie wiadomo kiedy, jest już środek tygodnia, a twoja praca nadal stoi w miejscu bliskim początkowi? To znak, że musisz się zatrzymać. Stoisz na czerwonym świetle.
więcej

Mobbing w pracy. Nie reagujesz?

Sylvia Schneider
Sobota, 17 lutego 2018, godz. 08:02
Ponad półtora miliona ludzi doświadczyło już mobbingu, z czego jedna trzecia to kobiety. Mobbing to przytyki, intrygi, obmowa, jątrzenie pracowników przeciw sobie, ukryte i otwarte dyskryminowanie, rozgłaszanie plotek, celowe odsuwanie kogoś od czegoś - to szerokie spektrum działań, które dotykają, ranią, obrażają, szkodzą.
więcej

Czekałem na przełom. Był we mnie

Jerzy Chodorek
Środa, 24 stycznia 2018, godz. 15:00
Przez jedenaście lat pracował w korporacji. Zmęczenie i brak spełnienia spowodowały, że postanowił to zmienić. Dzisiaj utrzymuje się z pasji zarządzania czasem.
więcej

Chcesz osiągnąć sukces? Zarabianie nie jest trudne [WYWIAD]

ks. Jacek WIOSNA Stryczek/ Piotr Tomza
Wtorek, 23 stycznia 2018, godz. 12:57
- Zarabianie dużych pieniędzy nie jest aż tak trudne, jak się wydaje. Ale jeśli jesteś na początku drogi i myślisz, że wystarczy pracować osiem godzin dziennie, to jest to głupie. Zamiast pracować ciężko, ciężko pracuj nad sobą - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek.
więcej

Matka Teresa robi furorę na konferencji o zarządzaniu

ed
Czwartek, 18 stycznia 2018, godz. 16:30
Poświęciła życie dla trędowatych i ubogich, nie bała się pójść na całość za Jezusem. To dla świata raczej mało atrakcyjne, a jednak stała się dla niego wzorem. Dostała Nagrodę Nobla, znalazła się na okładce magazynu "Time". Zrobiła furorę na konferencji o zarządzaniu. Czym zaskoczyła menadżerów i dyrektorów?
więcej

Gdzie nie powinien pracować katolik?

Wieczernik
Jan Halbersztat / slo
Wtorek, 9 stycznia 2018, godz. 07:00
Czy są zajęcia, które w dzisiejszym świecie są legalne, powszechne, "zwyczajne" - a które my, chrześcijanie powinniśmy odrzucić właśnie dlatego, że jesteśmy chrześcijanami?
więcej

3 kroki do zadowolenia z pracy. Zrób chociaż pierwszy

Magda Moll-Musiał
Czwartek, 4 stycznia 2018, godz. 07:06
Jeśli swoje zadowolenie z pracy uzależniasz od szefa, który może dać ci podwyżkę albo kolegi, który miałby zmienić swoje zachowanie, stajesz się niewolnikiem, a nie kimś naprawdę wolnym.
więcej

Jak radzić sobie z trudnymi pracownikami?

Wojciech Żmudziński SJ
Wojciech Żmudziński SJ

Piątek, 15 grudnia 2017, godz. 12:45
Trudny pracownik może wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej spokojnego szefa. Jak po chrześcijańsku sobie z tym radzić? Bycie dobrym szefem to też droga do świętości!
więcej

Praca ponad wszystko. Warto dawać z siebie wszystko?

Arnold A. Lazarus, Clifford N. Lazarus, Allen Fay
Poniedziałek, 11 grudnia 2017, godz. 16:21
H. bardzo ciężko pracował, próbując udowodnić swoim szefom, jak doskonałym jest pracownikiem. W efekcie jego praca stała się dla niego ważniejsza od wszystkich i wszystkiego. Przypłacił to dwoma rozwodami, ale wciąż wierzył, że warto dawać z siebie wszystko w biurze.
więcej

Jak być wiarygodnym szefem?

Wojciech Żmudziński SJ
Wojciech Żmudziński SJ

Sobota, 18 listopada 2017, godz. 08:56
Co uwiarygadnia człowieka kierującego zespołem w oczach jego podwładnych? Co sprawia, że w niego wierzą i że dobra opinia o nim idzie w świat? Zebrałem podpowiedzi.
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook