Jerzy Stuhr: coraz bardziej mnie dręczy, żeby się przed śmiercią za to jeszcze wziąć

DEON LIVE

"W czasie choroby robiłem rachunek sumienia. Myślę, że na wielu polach się spełniłem. Ale drzemie w człowieku dusza, która mu podpowiada, że jest odwrotnie. Póki masz zadrę opowiedzenia czegoś jeszcze ludziom, to jesteś wciąż niespełniony"

 

 

 

Jerzy Stuhr w projekcie "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ"

 

Jerzy Stuhr to nie tylko wybitny polski aktor, to prawdziwy koneser życia. Poznał wszystkiego jego smaki, ale czy posiada receptę na piękne życie? W bardzo osobistej rozmowie z ks. Andrzejem Lutrem opowiada o swojej największej miłości, marzeniach, strachu, chorobie, przemijaniu i… nieśmiertelności. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego w życiu nie warto być spełnionym oraz kto się nim opiekuje "tam u góry", oglądajcie kolejne odcinki w każdym kolejnym tygodniu Wielkiego Postu.

 

***

#COŚWIĘCEJ czyli co?

 

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

 

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia. 

 

W czasie naszych wcześniejszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ i Łukasz Wojtusik.

 

 

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.13

Liczba głosów:

155

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Bogumil 19:19:34 | 2019-04-14
Witam,
Z informacji, ktore posiadam To P. Jerzy jest mentalnie "komuchem", nie biernym, bo przekazał tez te "wartosci" synowi, a teraz go widze na zdjeciu z księdzem i o jakimż to nazwisku, nietuzinkowym ;).
Jak to choroba potrafi nawrocic czlowieka, ktory teraz chce przekazywac madrosc ludziom wierzacym.
Aczkolwiek moge sie mylic, co do jego wiary, bo ogladalem kiedys film religijny (grał jedną z głównych ról) i odebralem go pozytywnie, zmuszal do refleksji.
Moze teraz wiarę w Boga można polaczyc z tym ateistycznym światopogladem? Żyjemy bowiem w XXI wieku :)

Oceń 28 3 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?