"Pasja zawodowa to zaborcza «kochanka». Moje ojcostwo nie było pełnym oddaniem się"

DEON LIVE

"Jeżeli jesteś «opętany» pasją zawodową, to jest zaborcza kochanka. Moja pasja czasem mi strasznie doskwierała. Musiałem zapominać o najbliższych. Sposób koncentracji i wejścia w proces artystyczny jest tak absorbujący, że nie starczy ci siły. Zwycięstwo jest wtedy, gdy najbliższe ci osoby, wiedzą o co chodzi".

 

 

Jerzy Stuhr w projekcie "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ"

 

Jerzy Stuhr to nie tylko wybitny polski aktor, to prawdziwy koneser życia. Poznał wszystkiego jego smaki, ale czy posiada receptę na piękne życie? W bardzo osobistej rozmowie z ks. Andrzejem Lutrem opowiada o swojej największej miłości, marzeniach, strachu, chorobie, przemijaniu i… nieśmiertelności. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego w życiu nie warto być spełnionym oraz kto się nim opiekuje "tam u góry", oglądajcie kolejne odcinki w każdym kolejnym tygodniu Wielkiego Postu.

 

***

#COŚWIĘCEJ czyli co?

 

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

 

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia. 

 

W czasie naszych wcześniejszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ i Łukasz Wojtusik.

 

 

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.07

Liczba głosów:

55

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Jan_Marian_Rakieta 23:25:06 | 2019-03-28
W życiu chodzi o coś więcej. Mam z niego Tu polew.

Oceń 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

koru 18:23:13 | 2019-03-28
Czy Stuhr pełni funkcję egzemplifikacji jednego z tych "czerwonych jak pomidor komuchów" których lubi śp. ks. Kaczkowski?

Oceń 17 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook