"Widziałem wokół siebie ludzi dramatycznie poszukujących wiary"

DEON LIVE

Znacie go z zupełnie innej strony. Jerzy Stuhr otwiera się przed nami i opowiada o tym, czy dramatycznie poszukiwał Boga, jaka dzisiaj jest jego wiara i kto się nim opiekuje "tam u góry".

 

 

Jerzy Stuhr w projekcie "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ"

 

Jerzy Stuhr to nie tylko wybitny polski aktor, to prawdziwy koneser życia. Poznał wszystkiego jego smaki, ale czy posiada receptę na piękne życie? W bardzo osobistej rozmowie z ks. Andrzejem Lutrem opowiada o swojej największej miłości, marzeniach, strachu, chorobie, przemijaniu i… nieśmiertelności. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego w życiu nie warto być spełnionym oraz kto się nim opiekuje "tam u góry", oglądajcie kolejne odcinki w każdym kolejnym tygodniu Wielkiego Postu.

 

***

#COŚWIĘCEJ czyli co?

 

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

 

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia. 

 

W czasie naszych wcześniejszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ i Łukasz Wojtusik.

 

 

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.13

Liczba głosów:

293

 

 

Komentarze użytkowników (9)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Natanel 15:30:33 | 2019-03-09
Redakcjo co się z wami dzieje? Co wy serwujecie w Wielkim Poście? Co "Wilk z Wall Street" może powiedzieć o Ewangelii? Film gorszący nawet ateistów... obfitujący w liczne sceny sexu, goliznę, gdzie słowo k...a jest powtórzone 569 razy, nie mówiąc o innych przekleństwach; gdzie są przemoc, intrygi, oszustwa, upodlenie ludzkie alkoholem i narkotykami... I teraz pan Stuhr..."który wierzy na swój sposób", "kobiety, wybory, pasja mu się zgadzały w 90%, dzięki energi mamy"...wszystko bez refleksji księdza zadającego pytania. Co ten człowiek ma nas nauczyć w Wielkim Poście? Pan Stuhr zdaje się, że sam potrzebuje rekolekcji i odnowy duchowej, a nie zasiadać na kanapie ucząc innych dojrzałości. Pan Stuhr łajał Kościół, tak jak i robił to jego syn, co można z łatwością znaleźć w internecie. Wybaczcie ale przedstawiliście mocno chybione pomysły na ten szczególny czas!

Oceń 18 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

patyk 22:53:38 | 2019-03-07
autorytet deona - doskonałe podsumowanie tego portalu!

Oceń 58 6 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Tadeusz_25 20:36:02 | 2019-03-07
A co tu szuka ten etatowy opluwacz Polski? Człowiek bez szcunku dla zmarłych. Kto uwierzy, że to człowiek wiary mający coś do powiedzenia? Chyba ktoś bardzo naiwny. Zero autorytetu! DEON-ie lepiej sięgnijcie po nauczanie św. Jana Pawła II człowieka wielkiej wiary i wielkiego autorytetu. A widzę, że nauczanie Papieża Polaka trudno znaleźć na waszych stronach.

Oceń 74 7 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?