Komentarze Komentarze

Nabożeństwa ekspiacyjne za zniewagi wobec krzyża

Autor Wiadomość
deon
Gość
2010-09-22 12:14:54
Abp Kazimierz Nycz zachęca wiernych do udziału w nabożeństwach ekspiacyjnych za zniewagi wobec krzyża. września. W liście, który będzie czytany we wszystkich kościołach w najbliższą niedzielę metropolita warszawski przypomina, że mądrość krzyża, to uczciwe podejmowanie i wypełnianie obowiązków małżeńskich, rodzinnych, zawodowych, społecznych i politycznych.
więcej
Alfista
Gość
2010-09-22 12:14:54
Abp. już szczęśliwy? Krzyż w ukryciu-problem z głowy.
teresa
Gość
2010-09-22 13:16:27
No i proszę,gdzieby tego krzyża nie schować-wszyscy o nim pamietają.Najgorzej chyba zmierzyć się z wściekłością - dlaczego Panie aż tak, w czym jestem gorsza od tych ,którzy idą ze mną? Najlepiej robi wtedy oczekiwanie,aż złe myśli odejdą,nienawiść minie nas i znowu bez bólu będzie można spoglądać na innych ludzi. Jeśli to coś Bogu daje- cieszę się.
 Nie krzyczę,nie wygrażam,nie ciągam po sądach,czekam.Krzyża nie da się nienawidzić-nienawidzi się konkretnych osób,spraw,poczucia winy-wtedy skupia się złość na Symbolu.
 Krzyż nie oznacza-możesz mną poniewierać czlowieku jak ci się podoba !Krzyż oznacza-szanuj innych i nie daj sobie w kaszę dmuchać,jeżeli masz rację ,a Bóg jest po twojej stronie[Biblia-rozdział,werset].Amen.
marzycielka
Gość
2010-09-22 13:58:15
Bardzo potrzebna i mądra inicjatywa, z takim Pasterzem Kościól nie zginie.
Wyrazy szacunku dla Abp Nycza. Dziękuję za list.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?