Komentarze Komentarze

Łukasz Kachnowicz: dla jasności, odszedłem. Można już nie mówić, że jestem na urlopie

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-08-13 13:51:51
Znany (były już) duchowny, który w czerwcu ogłosił, że przechodzi na urlop, poinformował o swoim odejściu z kapłaństwa. "Dla jasności, odszedłem. Można już nie mówić, że jestem na urlopie. Nie jestem" - napisał.
więcej
Ilość wiadomości: 62
2019-08-13 13:51:54
To jakiś wasz bohater ten Kachnowicz? Z tego co sam o sobie pisze to zwykły pajac.
Ilość wiadomości: 124
2019-08-13 14:33:06
kreował się na marną gwiazdkę mediów społecznościowych, a tak faktycznie był to człowiek pusty, bez miłości do Chrystusa i Kościoła, prymitywnie parodiował kapłaństwo....
A co z tymi których oszukał, którzy mu zawierzyli, że pomoże im na drodze wiary, do świętości, do zbawienia...
688306549.jfif
Ilość wiadomości: 280
2019-08-13 14:46:35
Długo mu zajęło przyznanie się. Na co liczył, nie wiadomo.
Ale na pewno jest kłamcą, bo przez 9 lat zwodził ludzi - biskupa, wiernych, bliskich. Jeszcze w zeszłym roku pisał, że tylko w kapłaństwie widzi swoją drogę, a dziś maszeruje pod znakiem tęczy. Ktoś powie - tylko krowa nie zmienia poglądów. Ale taka radykalna zmiana?
To niemożliwe. Otóż eks-ksiądz Kachnowicz od lat uwodził młodych chłopaków w Lublinie. Zapraszał na alkohol, a potem się do nich dobierał. A następnego dnia, na niedzielnej mszy głosił piękne uduchowione kazania. Tutaj też pada pytanie do abp Budzika, co zrobił ze zgłaszaną mu sprawą. Nic.
Kto wie, może Kachnowicz do seminarium wstąpił by sobie pomóc z problemem. A może tam właśnie zaczęło się jego zboczenie. Warto by było gdyby szerzej to wyjaśnił. Bez kłamstw - przynajmniej ten jeden raz.

Aktywność Kachnowicza pokazuje jeszcze jedną ciekawą rzecz o środowisku lgbt. To obwoźna trupa cyrkowa, która jeździ po całej Polsce i robi tłum na wszystkich paradach. Łukaszek zaliczył już Kielce, Białystok, Płock, po drodze jakaś akcja w Lublinie. Żenada. Tak zakłamane jest to środowisko.
688306549.jfif
Ilość wiadomości: 280
Odpowiedź do: wiktorkowal1 | 2019-08-13 14:51:52
To była deonowa maskotka. A teraz ks. Kramer został z ręką w nocniku, bo okazało się, że jego kolega jest cżłonkiem tęczowych bojówek lgbt, które jeżdżą po całej Polsce i robią cyrki. A jedyne co Kramer ma w tej sprawie do powiedzenia, to skrytykowanie chłopaka, który chce zatrzymać pochód zboczeńców.
Ilość wiadomości: 62
Odpowiedź do: lignator | 2019-08-13 15:05:41
Jeśli to prawda o uwodzeniu tych młodych chłopaków, to gościowi najzwyczajniej w świecie należałoby obić mordę.
Ilość wiadomości: 203
2019-08-13 15:30:35
Tyle pięknych słów, niektóre nawet ckliwe, niektóre o Ewagelii i prawdzie... Ani słowa o zdradzie, ani słowa o grzechu. Wiem, to się źle kojarzy, to wymaga wysiłku i poświęceń, a może być tak cudownie i sympatycznie... Na pewno jest infantylnie, a przy okazji niestety mnóstwo manipulacji.
Kiedy Ł. Kachnowicz odchodził, wyrażałem tutaj zresztą nadzieję, że więcej o nim nie usłyszę, obawiając się, że będzie jednak inaczej.

Chciałem zapytać szefostwo Deonu, czy ta dość niewyszukana, choć kulturalna propaganda Ł. Kachnowicza na tej stronie, to tylko ukłon w stronę kolegi i czy lojalność wobec Kościoła i Ewangelii schodzi na plan dalszy?
Ilość wiadomości: 87
Odpowiedź do: lignator | 2019-08-13 15:44:17
W takim razie radzę przestać czytać ojca Grzegorza Kramera SJ. Sam to uczyniłem dwa miesiące temu i mam spokój.
Ilość wiadomości: 212
2019-08-13 16:43:58
Już czas Panie Grzegorzu Kramer obwieścić prawdę o sobie (albo jednoznacznie zaprzeczyć). Wykorzystaj tem moment i odejdź z twarzą.
Dzisiaj są zrozumiałe Twoje słowa dotyczące Twojego strachu że ktoś może Ciebie oskarżyć o pedofilię.
ODWAGI CZŁOWIEKU. NAJWIĘKSZE ZWYCIĘSTWO JAKIE CZŁOWIEK MOŻE ODNIEŚĆ, TO ZWYCIĘSTWO NAD SAMYM SOBĄ.
Ilość wiadomości: 19
2019-08-13 18:46:47
Lepiej późno niź później. Przynajmniej nie próbuje udawać, że jedno z drugim da się pogodzić.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?