Komentarze Komentarze

Stop pedofilii. Tylko jak?

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-06-21 12:11:20
Nasi czytelnicy zwrócili uwagę na ogłoszenia parafialne, które usłyszeli w swoich kościołach. Byłem zaskoczony, że z ambon można dowiedzieć się o zbiórce podpisów pod projektem ustawy, która odbędzie się po najbliższej niedzielnej Eucharystii.
więcej
Ilość wiadomości: 42
2019-06-21 12:11:21
1. Do obrzydzenia jeden wałkowany temat i wprasowywanie ludziom:
   a) "pedofilia" to wielki problem  Kościoła
   b) winny temu jest "klerykalizm"
Ad1a) poza ks. Kobylińskim i naiwnym o. Żakiem nikt z palca nie wysysa "ciemnych liczb", że co 5 ksiądz jest "pedofilem"
Ad1a/1 nadużycia wobec nieletnich, a nie pedofilia, czy czyny pedifilskie, tak gwoli ścisłości
Ad1b "klerykalizm" teza osławionego papieża Franciszka, nadana mu przez jego "świeckich" ekspertów inaczej jest definiowana prze kazdego z autorów De(m)ona i przez dr. T. Terlikowskiego z "frondelka", ale powtarzany z goebelsowkim uporem, że kłamstwo wielokrotnie powtórzone staje sie "prawdą". Jak klepniemy "klerykalizm jest przyczyną" to ktoś już za nas  zdecyduje co znaczy ów klerykalizm
2. O. Żak jest cudownym znawcą
Ad. 2. Organoleptycznie nie stwierdzam
Ilość wiadomości: 42
2019-06-21 12:27:03
CD.
Oczywiście, że pedofilia - ta prawdziwa badana przez psycho-seksuologów, nie jest na siebie jednoznacznie nakładalna. Niesmiała mniejszość specjalistów mówi i "homo-pedofili", "hetero-pedofilii" i o "amfibio-pedofilii" (choć tego ostaniego terminu nie jestem pewien). Pociąg do dzieci nieprzejawiających cech dojrzałości płciowej (bo tym jest pedofilia), to całkiem inne zboczenie niz homoseksualizm. Wiekszość przypadków naduzyc wobec nieletnich, czy lepiej: wykorzystywania nieletnich (amer. "statutory rape"), z którymi sie spotkałem w USA i Argentynie miała charakter aktów homoseksualnych, choc wiem, ze statystyki -poza wskazywaniem na względną nadreprezentację  homosekualistów (i homoseksualistek) w sprawie wykorzystywania nieletnich (ok. 20% SKAZANYCH przy 2% w bardzo zdeprawowanych grupach populacyjnych)- że hetero wykorzystujących nieletnich jest więcej. Sądze, ze w Polsce jest podobnie.
Wbijcie sobie De(m)ony do łba, ze semantyka ma znaczenie i nie piszcie o "pedofilii w Kościele", o "czynach pedofilskich" ani "pedofilii klerykalnej" - © ks. prof Kobyliński, tylko jak jest na prawdę o wykorzystywaniu nieletnich z podziałem na czyny wobec małych dzieci (rzeczywista pedofilia, nawet bez rozróznienia jakiego typu), wobec dorastajacej młodziezy i to już z podziałem na płci wykorzystywanych i wykorzystujacych
Ilość wiadomości: 42
2019-06-21 12:29:33
CD1.
Aha i dodatkowo prosze się zapoznać z kasiążką Susan A. Clancy - "The Trauma Myth. The Truth About the Sexual Abuse of Children and Its Aftermath". Tam znajdziecie wytłumaczenie dlaczego ofiary wracają do oprawców i może nauczycie sie odróżniac prawdziwe ofiary od blogerek deonowych
650373086.jpg
Ilość wiadomości: 31
2019-06-21 12:40:58
Dla autorów z Deona to podejrzane, gdy parafie wspierają jakąś inicjatywę polityczną. "Pięknie się tu nam Pan przedstawił przed milionami słuchaczy", chciałoby się zacytować klasyka.

I jeszcze ta manipulacja, że zbiera "ugrupowanie polityczne", mimo iż w samym artykule napisano, iż jest to grupa obywateli.
1264366173.jpg
Ilość wiadomości: 1244
2019-06-21 17:03:16
Panie Karolu proszę spokojnie napić się kawy i odpocząć. Projekt ustawy obywatelskiej jest adekwatny jak na nasze czasy. Cieszę się ogromnie iż taki projekt w końcu powstał i ktoś go "ciągnie za uszy" dalej ku legalizacji prawnej.

Z ogromnym niepokojem obserwuję to co się w naszym kraju dzieje.
Chorzy przebili się do polityki i forsują chore projekty demoralizacji dzieci (już im młodzież nie wystarcza).

I co na to nasz Pan Jezus ma powiedzieć?
Czy ktoś wogóle choćby przez chwilkę się zastanowił, jak na to zgorszenie reaguje nasz Pan?

Wstyd dla Polski iż Panu naszemu i Królowi robimy tak ogromną przykrość trwając w postawie marazmu wobec tak ogromnego zagrożenia.
Nie twierdzę iż wszyscy (bo jak widać nie), jednak negowanie tak pożytecznego projektu, już jest nie namiejscu.

Doprawdy przykre jest to iż my Polacy nie bronimy dostatecznie naszej wiary, która jest darem i początkiem naszego życia wiecznego z Bogiem.

Marsze chorych z lgbt nie powinny być przepuszczane przez ulice naszych miast przez zjednoczonych i wszystkich Chrześcijan.
Te marsze to jak plucie naszemu Panu w Jego Święte Oblicze.

Zastanawiam się dlaczego jeszcze na to pozwalamy?
Jak długo będziemy się ociągać przez zajęciem twardego stanowiska wobec grzechowi demoralizacji naszych dzieci i młodzieży?
1430864462.png
Ilość wiadomości: 62
2019-06-21 17:22:18
“Jaki w tym związek z pedofilią?”:
Zgodnie z  WHO
Dzieci w wieku 6-9 lat mają umieć wyrażać zgodę na seks „akceptowalne współżycie za zgodą obu stron”
Dzieci 12-15 lat Pomoc w rozwijaniu szacunku wobec różnorodności seksualnej i orientacji seksualnych.
Dodając urzędniczy nakaz/prawo do poddania dzieci grupie zboczeńców/ dewiantów seksualnych:
www.google.com/search?rlz=1C1GCEA_enPL830PL830&biw=1920&bih=932&tbm=isch&sa=1&ei=4fIMXYvuCb2Kk74PiOemmA4&q=parada+r%C3%B3wno%C5%9Bci+geje+berlin&oq=parada+r%C3%B3wno%C5%9Bci+geje+berlin&gs_l=img.3...50798.55429..55754...1.0..0.81.568.8......0....1..gws-wiz-img.TkqmW4FXzZ8#imgrc=G1LGXEH7Jwm6_M:
wg mnie wprost przechodzimy do legalizacji pedofilii.

Myślę, że naszym obowiązkiem jest chronić najsłabszych , dzieci pozbawione matki i ojca , przed pedofilskimi naganiaczami opłacanymi przez przemysł porno-pedofilski .
Ilość wiadomości: 1141
2019-06-21 23:24:14
"Nałożenie na siebie pedofilii i homoseksualizmu jest szkodliwym uproszczeniem, co podważają badania empiryczne." Jak się siegnie po badania zwolenników Cohena-Bandita czy Polańskiego, to nawet pedofilia nie jest czymś złym, a nawet przeciwnie. Obiektywne statystyki mówią jednoznacznie 80% przypadków to osoby o skłonnościach homoseksualnych. Ale przecież pana Karola politpoprawność zobowiązuje...
Ilość wiadomości: 1876
2019-06-22 00:40:18
Jeśli jakaś grupa osób uważa, że przyczyną pedofilii jest "seksualizacja dzieci" pod płaszczykiem "standardów WHO", to niech sobie tak uważa i podpisy zbiera. Ale Kościół powienien się od takich inicjatyw trzymać jak najdalej, niech fałszywe i zakłamane postrzeganie problemu obciąża inicjatorów, a nie Kościoł katolicki. 
Ilość wiadomości: 68
2019-06-22 08:44:56
Sekielski mógłby spokojnie zatytułować swój film "Tylko nie rozmawiaj ze swoim dzieckiem" Mama i tata, są zajęci pracą i karierą, dziadkowie w innym mieście, a od niemowlęctwa do dojrzałości ich jedynakiem zajmują się ludzie obcy, wśród których nie trudno o wilka w ludzkiej postaci. Gdy moje były małe, to ksiądz proboszcz na kazaniu, wpradzie nie imiennie, ale powiedział gdzie wujkowie pili alkohol na przyjęciach pierwszo komunijnych i w jakich butelkach był maskowany, "bo wujek pił oranżadę i był pijany". Nauczycielki nauczania początkowego, jak chcą albo nawet nie chcą, to wiedzą wszystko, co się dzieje w rodzinnych domach dzieci - bo one po prostu są bardzo szczere. Jeżeli rodzic, nauczyciel, ksiądz, udaje, że nie widzi nic niepokojącego u swojego dziecka, to zwyczajnie kłamie, albo to dziecko wcale go nie obchodzi, wg. zasady" bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa" Daje się słyszeć głosy, że byłyby pożądane żłobki i przedszkola nawet całodobowe. Młodym rodzicom poradnie świeckie i kościelne, nie zalecają sięgania po porady u swoich rodziców, bo sami nie będą "wzrastać" Kopalnią wiedzy i wychowawczych porad, są dyplomowani psychologowie, pedagodzy, resocjalizatoprzy, księża - tylko nie dziadkowie.  W takiej wyrozumiałej atmosferze, pedofilia się ma dobrze i czekamy, aż ofiara zgłosi się sama po 20 latach.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?