Komentarze Komentarze

MSZ Rosji: oceny śledczych ws. malezyjskiego boeinga są "bezpodstawne"

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-06-20 17:04:00
MSZ Rosji oceniło w środę jako "bezpodstawne" zarzuty przedstawione pod adresem strony rosyjskiej przez międzynarodową grupę śledczą badającą katastrofę malezyjskiego samolotu pasażerskiego, zestrzelonego latem 2014 roku nad wschodnią Ukrainą.
więcej
Ilość wiadomości: 93
2019-06-20 17:04:01
Na podstawie dotychczasowych, opracowałem tradycyjne i „pełne konkretów” uniwersalne oświadczenie MSZ Rosji (do wykorzystywania w całości, lub w częściach:
„Po raz kolejny pod adresem strony rosyjskiej wysuwane są oskarżenia absolutnie bezpodstawne i nie mające pokrycia w rzeczywistości, których celem jest jedynie dyskredytacja Federacji Rosyjskiej w oczach społeczności międzynarodowej.
Rosja nie ma i nigdy nie miała nic wspólnego z przypisywanymi jej rzekomymi działaniami i zawsze jest najbardziej zainteresowana ustaleniem prawdy. Jeśli zostanie  dopuszczona do śledztwa, nadal jest gotowa  okazywać wszechstronne  wsparcie, a tymczasem oskarżenia uparcie ignorują oczywiste argumenty i dane przedstawione przez stronę rosyjską. MSZ Rosji ocenia, że działania międzynarodowe są nieprofesjonalne oraz całkowicie bezpodstawne i nie mogą wywołać niczego oprócz ubolewania, a wszystko to potwierdza wcześniejsze obawy o stronniczość tych działań międzynarodowych skierowanych przeciwko Rosji”

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?