Komentarze Komentarze

Mirosław Wlekły: widziałem Kościół nie z tej ziemi

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-06-18 17:16:58
Byłem w Londynie na mszy osób LGBT. Widziałem tam niesamowite zaangażowanie. Udzielanie komunii? Wszyscy poszli. Pytam: co jest grane? "Po to się chodzi do kościoła" - usłyszałem w odpowiedzi.
więcej
Ilość wiadomości: 44
2019-06-18 17:16:59
DeON = promocja zła pod pozorem intelektualizmu i świerzości
(Moje osobiste i subiektywne zdanie, które wg mnie opisuje rzeczywistość)
Ilość wiadomości: 44
2019-06-18 17:20:35
BTW hagan lios nie oznacza róbcie raban, tylko utrudniajcie, rozrabiajcie, nie bądźcie pokorni, nie bądźcie konformistami. Za Videli policja (we wszystkich swoich hipostazach, ajakie miała w Argentynie) czesto mówiła młodym ludziom "no hagan lios" nie utrudniajcie, nie rozrabiajcie, w domysle, bo inaczej my się wami zajmiemy. To tak gwoli scisłości. Małorozgarniętemu, który wtyyyslił "raban" gratuluję!
Ilość wiadomości: 198
2019-06-18 17:37:56
Wzruszyłem się wzruszeniem pana Podrożnika, który w Londynie był na mszy dla osób LGTBCDX i widział jak oni w niej uczestniczyli. W przeciwieństwie do ...., no zgadnijcie państwo do kogo? Taaak. W przeciwieństwie do Polaków. Ci uczestniczą we mszy z przyzwyczajenia. Szyfr znajomy - gej dobry, Polak zły.
Ilość wiadomości: 1152
2019-06-18 23:55:05
A co tam, że z grzechem, do komunii... Wszyscy poszli. Czy to na pewno katolicy? Czy wierzą jeszcze w obecność Chrystusa pod postacią chleba? A co tam! Po opłatek każdy może...
Ilość wiadomości: 7
2019-06-19 09:07:32
Rozmawiać o Kościele, rzucać przykładami, przy tym ani razu nie wypowiadając słowa "Jezus"...symptomatyczne dla mnie

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?