Komentarze Komentarze

Papież Franciszek: kryzys klimatyczny wymaga działania tu i teraz

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-06-15 11:42:29
Papież Franciszek powiedział podczas piątkowego spotkania w Watykanie z przedstawicielami koncernów naftowych i gazowych, że kryzys klimatyczny wymaga "pełnego determinacji działania". "Tu i teraz" - dodał oraz ostrzegł, że "czas ucieka".
więcej
Ilość wiadomości: 404
2019-06-15 11:42:29
Ratunek dla ludzi żyjących w grzechu wymaga pełnego determinacji działania, tu chodzi o nasze zbawienie! Czas ucieka a Głowa kościoła katolickiego mnoży sobie tematy zastępcze zasłaniające troskę  głoszenia Ewangelii Pana Jezusa całemu światu!
Ilość wiadomości: 135
Odpowiedź do: asyz | 2019-06-15 12:20:34
Nie zgodzę się. To co mówi i robi papież w tym temacie wynika wprost z ewnagelicznego przykazania miłości bliźniego.
Brawa dla Ojca Św. za jego postawę. Oby poszedł za tym cały Kościół. 
Ilość wiadomości: 2
Odpowiedź do: Piote | 2019-06-15 13:40:51
Jasne, tylko że papież jedno mówi, drugie robi i jest obłudnikiem, bo nie widzi, że rozmawia z przedstawicielami koncernów, z których usług sam korzysta. A więc jeździ samochodami (lub jest wożony), lata helikopterem i samolotami - a te środki lokomocji (w przeciwieństwie np. do pociągów) należą do największych trucicieli środowiska - samoloty są odpowiedzialne za chemiczne zanieczyszczenia atmosfery. Więc jeśli papież chce apelować, to niech apeluje najpierw do siebie i przestanie latać samolotami - trucicielami. A potem niech apeluje do innych. Ta hipokryzja w myśleniu jest porażająca.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?