Komentarze Komentarze

Trzy rzeczy, które łączą duchowość ignacjańską i muzułmańską

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-05-14 09:42:47
Jest wiele rzeczy, które łączy muzułmanów i chrześcijan, ale niewiele osób wie, jak wiele łączy duchowość ignacjańską z duchowością islamu. Są trzy arabskie wyrażenia - kluczowe dla każdego muzułmanina, które mają swój ignacjański odpowiednik.
więcej
Ilość wiadomości: 119
2019-05-14 09:42:47
Sataniści szatana uważają za boga i też oddają mu chwałę. Mamy zatem wg. deonowej logiki z nimi rzeczy, które nas łączą. W pewnym sensie to prawda, ale nic z tego nie wynika.

Muzułmanie oddają chwałę komuś kogo za Boga uważają, ale ich religia nie uważa za Boga tą samą istotę co katolicy. Oddawanie chwały bogu z Koranu nie jest oddwaniem czci prawdziwemu Bogu.
Ilość wiadomości: 232
2019-05-14 11:37:25
Szatan na różne sposoby ludzi bajeruje. Na tych. którzy starają się zyc sprawiedliwie, też ma różne sposoby. Jednym z nich jest upodobnianie się do Boga i udawanie Jego niektórych cech. Jak wiadomo, to i Pismo nie jest dla niego przeszkodą. zmienia drobne szczególiki i wyprowadza ludzi na manowce. Codzienna Komunia jest najlepszym zabezpieczeniem przed jego sztuczkami. Tyle, że i tutaj wprowadził swoje zmiany.
1262092848.gif
Ilość wiadomości: 338
2019-05-14 16:27:37
Artykuł jest odważną syntezą. Nawet jeśli jest przeróbką innego tekstu. Ciekaw jestem kto jest jego autorem, czy jest to jezuita, albo przynajmniej osoba kompetentna w tematyce duchowości ignacjańskiej?
Jakoś mnie te proste i gładkie syntezy pachną banałem.
Ilość wiadomości: 6
2019-05-14 20:32:59
różne głupoty już w życiu czytałem, ale takiej to jeszcze nie
są takie rzeczy, które są WE WSZYSTKICH religiach, bo SĄ RELIGIAMI, jak np. uległość wyznawanemu bogu, zgoda na jego wolę itp.
o od św. Ignacego to się odpierniczcie, bo obrażacie jego pamięć bezbożnymi porównaniami, jego ziomkowie niewiele wcześniej PRZEGNALI maurów z Europy, a wy dziś reklamujecie paniusie w hidżabach szerzące brednie o waszej własnej wierze
Ilość wiadomości: 129
2019-05-14 22:14:16
Duchowość ignacjańska w nowoczesnej interpretacji o. Jamesa Martina SJ może i ma wiele wspólnego z islamem. Szczególnie pewnie niezbyt nabożne skłonności.
1836783445.png
Ilość wiadomości: 122
2019-05-15 00:06:11
artykuł doskonale zilustrowany zdjęciem, łączenie islamu i duchowości ignacjańskiej wygląda tak jak ta fotografia - pic na wodę fotomonaż, brawo dla grafika!

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook