Komentarze Komentarze

Klub Chrześcijan i Żydów Przymierze apeluje do bpa Jeża o wycofanie się ze słów

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-05-11 18:16:47
"Posłużył się Ksiądz Biskup tym samym narzędziem - antysemickim tekstem bazującym w całości na karykaturze i stereotypie Żyda-wroga Kościoła. Ten fakt głęboko nas bulwersuje" - czytamy w liście opublikowanym przez Klub Chrześcijan i Żydów Przymierze.
więcej
Ilość wiadomości: 230
2019-05-11 18:16:48
"""Klub Chrześcijan i Żydów Przymierze."""

Ja z Zydem mógłbym nawet wejść w przymierze, jak by przyjął chrześcijaństwo - bo zawarłem przymierze z Chrystusem poprzez Jego Krew. Przeciwko Jezusowi nie zamierzam zawierać żadnych przymierzy.
Antychryst dla odmiany wchodzi z każdym w przymierze, kto jest przeciwko Chrystusowi. Nawet te dziesięć przykazań rozumiemy odmiennie. Pojęcie braterstwa przez Żyda i chrześcijanina, to są dwa zupełnie różne pojęcia. Ja na judaizm nie przejdę, więc o braterstwie z nimi nie ma mowy, bo oni na chrześcijaństwo też nie przejdą.
Słyszałem, że drzewiej to Zyd nawet do mojego domu by nie wszedł, bo by się skalał. Więc jak może być mi bratem?
Ilość wiadomości: 119
2019-05-11 22:28:38
Niech zaapelują do żydów o opamietanie w sprawie roszczen finansowych. To byłoby coś pozytywnego w kwestii zmiany stereotypowego obrazu żyda.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook