Komentarze Komentarze

Abp Ryś: my nie całujemy szubienicy, my całujemy Drzewo Życia!

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-04-20 12:20:35
Za chwilę będziemy zaproszeni, aby podejść i pocałować krzyż! Co to za pomysł, aby całować szubienicę? My nie całujemy szubienicy, my całujemy Drzewo Życia! Drzewo, z którego rodzą się owoce pełne życia. Mogę je jeść i mieć życie w sobie. Mieć życie, które jest z Boga - mówił abp Grzegorz Ryś.
więcej
Ilość wiadomości: 232
2019-04-20 12:20:36
"""Zwrócił uśnież uwagę na to, że są i tacy, którzy z różnych wglądów nie mogę spożywać Komunii Świętej, ale mogą karmić się Słowem Bożym - bo Chleb Żywota w Kościele jest odniesiony nie tylko do Eucharystii, ale także odniesiony do Słowa - tłumaczył abp Ryś."""

A mnie się wydaje, że to jest czysta herezja. Bo jeśli samo słowo mogło by być Chlebem Życia, to Jezus nie musiał umierać na krzyżu, ofiarując Swoje Ciało i Krew żeby nas ocalić. Samo Słowo Boga by wystarczyło. Aby mieć w sobie Życie, to musimy Go spożywać dokładnie tak, jak to przedstawił Jezus podczas ostatniej wieczerzy. To jest zwykłe łgarstwo aby nie przyznać się, że ich uśmiercacie w ten sposób.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook