Komentarze Komentarze

Szydło: Czekamy na pozostałe związki, by podpisały porozumienie zawarte z Solidarnością

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-04-12 16:29:32
Powinniśmy zrobić wszystko, żeby protesty w szkołach się skończyły - mówiła w piątek Krakowie wicepremier Beata Szydło. Czekamy na decyzję dwóch central związkowych, bo gotowe do podpisania jest porozumienie przyjęte przez rząd i Solidarność - dodała.
więcej
Ilość wiadomości: 73
2019-04-12 16:29:33
Wielki Post , partia niby wywodząca się z korzeni chrześcijańskich , mama  księdza a łamie ludziom sumienia niby nic nowego że władza psuje ludzi ale jest to bardzo smutne
Ilość wiadomości: 1776
2019-04-12 16:42:09
Czekamy na decyzję dwóch central związkowych, bo gotowe do podpisania jest porozumienie przyjęte przez rząd i Solidarność - dodała.
------------
Prezesem nauczycielskiej Solidarności jest kandydat PiS na radnego w ostatnich wyborach samorządowych. Więc rząd PiS podpisał porozumienie z kandydatem PiS na radnego. Wracają czasy Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i Centralnej Rady Związków Zawodowych.
Ilość wiadomości: 825
Odpowiedź do: lleszek | 2019-04-12 23:32:02
Z perspektywy kilkudziesięciu lat widać jak historia zatoczyła koło.PIS przypomina PZPR,a Solidarność (ta ogólnopolska)związki zawodowe z lat 70-tych,które były agendą partii(oczywicie nie chcę urazić członków Solidarności z Wielkopolski i innych regionów,którzy się nie dallii kupić).
Jakie to wszystko  smutne.Sędziowie, nauczyciele,uchodzcy,dziennikarze niezależni,przedsiębiorcy-kolejne grupy atakowane,represjonowane,wyszydzane itp
Ilość wiadomości: 2686
2019-04-13 06:30:28
Z bandytami z ZNP, którzy terroryzują uczniów zdających egzaminy, a teraz jeszcze innych nauczycieli, którzy pomagają przy egzaminach, nie powinno się nic podpisywać.
Ilość wiadomości: 137
2019-04-13 11:20:47
Panie lleszek vel kotek vel ekomarek itd. ile jeszcze jadu, obłudy i zakłamania wyleje pan na tym forum?
Szermuje pan argumentem przeciwko Solidarności, straszy pan nowym PZPR, podczas gdy na czele strajku stoi komunistyczny aparatczyk, wrogi rządowi działacz polityczny, czego się nie wstydzi i nie ukrywa.
Nienawiść do obecnej władzy powoduje, że nie ma takiej głupoty, czy kompromitacji na którą byście się nie zdecydowali byle tylko temu rządowi dowalić. Na czele oczywiście z pańskim medialnym guru, Gazetą Wyborczą, która jeszcze niedawno na pierwszej stronie grzmiała, że podwyżki dla nauczycieli, pielęgniarek i innych to rozdawnictwo, a teraz znajduje się w pierwszej linii poparcia dla strajkujących o jeszcze większe "rozdawnicwo". Rozumiem, że już dawno u niektórych zaniknęło coś takiego jak poczucie wstydu...
No i jeszcze ten kwiatek o łamaniu sumień, czym ma być wzywanie do porozumienia.
Odlecieliście już bardzo mocno, ale chyba nadal naprawdę myślicie, że tego nie widać.
Ilość wiadomości: 825
Odpowiedź do: WDR | 2019-04-13 20:30:55
Solidarność też strajkuje(w regionach),domagają się ustapienia Proksy.Uogulnając - toprawie Całe środowisko strajkuje poza duchownymi,m,katechetami .Tylko pojedyńcze osoby są przeciw.Są ludzie,których nie stać na strajk,bo są biedni(obsługa,sprzątaczki,nauczyciele celibatariusze itp,)Pozdrawiam z Bogiem. Życzę Świąt Wielkanocnych bez nienawiści.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook