Komentarze Komentarze

Broniarz: na ten moment nie ma przesłanek do rezygnacji ze strajku

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-04-07 12:25:05
Na ten moment nie ma żadnych przesłanek, okoliczności, informacji, które dawałyby powód do rozpatrywania możliwości rezygnacji ze strajku - powiedział szef ZNP Sławomir Broniarz. Wyraził ubolewanie, że rząd nie przedstawił wcześniej związkom materiałów, które będą przedmiotem negocjacji w niedzielę wieczorem.
więcej
Ilość wiadomości: 81
2019-04-07 12:25:06
Przeszły, obecny i na zawsze przyszły Naczelnik Państwa Polskiego, Emerytowany Zbawca Narodu wie, że nie należy inwestować w nauczycieli, a system edukacji należy rozwalić. Niewyedukowanym tłumem łatwiej się steruje. Wg naczelnika co "daje" 500+ na krowę i 100+ na tucznika to właśnie bydło i nierogacizna są przyszłością narodu. Dobrych nauczycieli nie potrzeba. Krowa i świnia przyszłością Polski. Nauczyciel to przeżytek. Niech każdy nauczyciel kupi sobie krowę. I każdy uczeń też, niech kupi i niech pasie. Szkół nie będzie wtedy wcale, ale to nieważne...
Ilość wiadomości: 1780
2019-04-07 15:52:41
Zgadza się. Prezes to jednak geniusz. Każdy nauczyciel niech sobie kupi 2 krowy, 2*500 daje tysiąc złotych i postulat środowiska załatwiony. Jak krowy za duże, to może kupić 10 tuczników i wyjdzie na to samo. A krowa, oprócz tego, że daje 1000 złotych daje także mleko jako wartość dodaną.
Ilość wiadomości: 2687
2019-04-07 16:10:32
"Każdy nauczyciel niech sobie kupi 2 krowy, 2*500 daje tysiąc złotych i postulat środowiska załatwiony."

Na początku była mowa, że to kolejne rozdawnictwo, ale narracja musiała się zacząć zmieniać kiedy okazało się, że jest to program unijnych dopłat realizowany już w niektórych krajach unijnych.

Bo jak wiadomo, dla sił postępu, unijne rozdawnictwo jest koszerne. Ba! W dobrym, lewicowo-liberalnym tonie jest obiecać walkę o unijne pieniądze (czyli rozdawnictwo pieniędzy podatników UE w tym Polaków).
Ilość wiadomości: 822
2019-04-08 01:30:40
Jak się zarabia jak pan Broniarz (12 tys. - sam podał w wywiadzie), to nie dziwi, że propozycje rządu są dla niego mało interesujące. A najgorsze że rzesza naiwnych nauczycieli wierzy, że on walczy o pieniądze dla nich. Ciekawe, że gdy nauczyciele najwięcej tracili, gdy zabierano im kolejne dodatki i byli zmuszani do pracy za darmo, to Broniarz&company siedzieli cicho jak myszy pod miotłą.
Odpowiedź do: lleszek | 2019-04-08 01:33:56
Ale błysk inteligencji lleszeka prosto z obory. Jak się nie zna na rolnictwie, to lepiej siedzieć cicho, a nie wypisywać bzdury. Obraża pan i nauczycieli i rolników.
Odpowiedź do: ket | 2019-04-08 01:40:08
ket włącz myślenie, bo widać, że przyszedł prikaz z Komitetu Centralnego POKO/KE, i zaraz zaczynasz trollować. Lepsze było Tuskowe zamrożenie płac, karciane za friko, a rolnicy niech sobie radzą nawet w czasie klęsk żywiołowych: bo taki mamy klimat, bo trzeba było się ubezpieczyć? Żenujące są twoje wypociny na pozomie cielęcia nawet bez gimbazy.
Ilość wiadomości: 73
Odpowiedź do: Tadeusz_25 | 2019-04-08 08:08:13
zachowujesz się jak pisowski trol. nie obchodzi mnie ile zarabia pan Broniarz ale wiem, że robi dobra robotę mimo podkładanych kłód pod nogi ze strony rządu i ich służalczych mediów oraz również kościoła co mnie bardzo smuci, że biskupi nie stanęli na wysokości zadania( ale to już nie nowość.). Prawda jest taka że przeciętna płaca dla naprawdę dobrego nauczyciela wynośi około 2000zł na rękę.
Odpowiedź do: kotek | 2019-04-09 20:33:11
Słuchaj kotku, mówisz dobrą robotę? A znasz jego wypowiedzi atakujące Kościół, obiecujące nauczycielom, że jak tylko dorwiemy się do władzy, to wykurzymy katechezę ze szkoły (użyłem łagodniejszych słów, nie dosłownego cytatu ze spotkania z nauczycielami). Czy trollem jest ktoś, kto pisze PRAWDĘ? Co było kłamstwem lub obelgą? A popatrzy na jego prawą rękę pana Jana Guza - jakoś zniknął w ostatnich dniach, gdy ukazała się wiadomość o jego m. in. ORMO-wskiej przeszłości. Jest absolwentem Akademii Nauk Społecznych przy KC PZPR. Wiesz kto tam studiował? Tylko zaufani partyjniacy aprobowani przez KGB.
Odpowiedź do: kotek | 2019-04-09 20:41:10
Znam wielu nauczycieli i wiem jak pracują. Są wśród nich fantastyczni i całym sercem jestem za tym by uzyskali podwyżkę. Ale znam też takich, którzy powinni już od lat nie zbliżać się do szkoły. Szantaż stosowany przez ZNP i FZZ, gdzie "mięsem armatnim" są uczniowie jest głęboko NIEMORALNY. Znasz zasadę moralną: CEL NIE UŚWIĘCA ŚRODKÓW! Dlaczego nie przerwą strajku na czas egzaminu? Po prostu uczniów i ich dobro mają gdzieś. Dla mnie to nie są wychowawcy. Tak sądzą też moi znajomi nauczyciele, a są wśród nich zwolennicy różnych partii, ale po działaniach ZNP i FZZ niektórzy zaczynają już weryfikować swoje preferencje wyborcze.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook