Komentarze Komentarze

Jezus nie był faszystą

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-01-09 10:08:47
Niech skrajna prawica przestanie powoływać się na chrześcijańskie korzenie i niech nie wprowadza zamętu, mówiąc o chrześcijańskich wartościach, jakie rzekomo zawarte są w programach własnych ugrupowań.
więcej
Ilość wiadomości: 83
2019-01-09 10:08:48
Prosimy o jak najwięcej tego typu tekstów. To prawdziwy rachunek sumienia. Podejrzewałem, że negując zmiany klimatyczne mogę być faszystą, ale - tu biję się w piersi - nie wiedziałem, że jestem faszystą bo nieustannie krytukuję niezależne media. Co mam robić droga Redakcjo?
Ilość wiadomości: 436
Odpowiedź do: wiktorkowal | 2019-01-09 10:15:45
jak masz problem z niezależnością mediów to moze nie dojrzałeś do wolnosci? 
Ilość wiadomości: 5165
Odpowiedź do: kowaliks | 2019-01-09 10:36:54
Niezależne media? Gdzie?
Dawniej ludzie mediów wsłuchiwali się bacznie w komunikaty ze zjadów i plenumów rządzącej partii. Teraz mamy nowy trójpodział władzy - biznes, politycy media. Biznes płaci, politycy realizują, ludzie mediów uzasadniają i lukrują  
Ilość wiadomości: 414
2019-01-09 10:42:02
Jezus nie był też komunistą i anarchistą. Przestańcie więc wprowadzać zamęt twierdzeniami, że lewicowe wartości są chrześcijańskimi wartościami i Jego nauką.
Ilość wiadomości: 81
2019-01-09 12:58:54
Jest bardzo pilna potrzeba publikowania takich właśnie tekstów. Osobiście wolałabym w czasie kazania usłyszeć ten tekst, niż dowolny list biskupów polskich, włącznie z tym na okoliczność 100-lecia niepodległości Polski.
Ilość wiadomości: 436
Odpowiedź do: Szczelka | 2019-01-09 14:52:28
zdecydowanie
904582257.png
Ilość wiadomości: 141
2019-01-09 15:57:58
co za odlot, a teraz popatrzmy na fakty, bo lewice najlepiej leczą fakty:
- kto podpala samochody, niszczy sklepy, bije ludzi za odmienne poglądy - faszyści? NIE - antifa (skrajana lewica)
- kto prześladuje rodzinę i ludzi wierzących - lewica
- kto cenzuruje internet (kasuje wpisy na FB, tweterze itd) - lewica
- kto stworzył najgorsze systemy totalitarne na świecie (Stalin, Mao, Polpot) - lewica (Hitler też był lewakiem)
- kto prześladuje homoseksualistów - MUZUŁMANIE
- kto prześladuje Żydów w UE - muzułmanie i ... skrajan lewica
dziękuje, do widzenia.
1600445565.jpeg
Ilość wiadomości: 284
2019-01-09 16:13:59
Dziś zacierają sie różnice pomiedzy tradycyjną 'prawicą' i lewicą'. Współczesne partie nacjonalistyczno-populistyczne opisane wyżej cechy jak: "..pogarda dla słabszych, połączona z elitarnością mas, oraz kult bohaterstwa i idący za tym kult męskości..", dodam jeszcze kult "zbawcy narodu", sprawnie łączą z nacjonalizacją przemysłu, ideą 'władzy ludu' czy zarządzaniem państwem przez 'egzekutywę partyjną'.
Rację więc ma po części pan "patyk" (poniżej), waląc jak toporem (fasces) w lewicę (czymkolwiek ona jest). Język wydaje się znany, tylko w pierwowzorze więcej było Żydów jako winnych wszystkiemu.
904582257.png
Ilość wiadomości: 141
Odpowiedź do: patyk | 2019-01-09 16:31:33
ktokolwiek z minusujących jest w stanie podać jakiś merytoryczny powód, czy tylko wyładowujecie frustrację z powodu zderzenia z rzeczywistościa? hehe

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook