Komentarze Komentarze

15-latka protestuje przed parlamentem i walczy ze zmianami klimatu. Przyjechała do Katowic

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-12-06 21:48:35
Naziwsko Grety Thunberg staje się coraz głośniejsze w szeroko pojętej kwestii walki ze zmianami klimatycznymi. W czasie katowickiego szczytu COP24 rozmawiała z sekretarzem generalnym ONZ Antonio Guterresem.
więcej
2059326846.jpg
Ilość wiadomości: 116
2018-12-06 21:48:36
po Hołowni kolejny uroczy slajd ale po kolei.
od IIWS Niemcy Szwecja i pare innych krajów w d.. mialo ekologie rozwijały sie kosztem innych krajów najpierw je okradając, potem niszczac i doszczetnie paląc, a przez kolejne dekady w swoich nieekologicznych fabrychach generując syf i rozwój swoich państw.
Po 70l rozwinięte i zarobione na IIWS kraje dzis prawią innym morały jak to mozmy zainwestiwać w ich technologie i być pro eko.
Słodkie, może w ramach proekologicznej solidarności Niemcy spłaca za odbudowe kraju wówczas kupimy sobie na wolnym rynku eko technologie,a oni w tym czasie zmniejsza emisje co2 najwieszą w EU i przestana nam dawac wykłady, podobnie ekologiczne jak te o kormiku drukarzu, z ktorego powodu u nas nie można było wycinać drzew,ale e RFN nie było innego wyjścia.
I apropo postanowień paryskich gdzie znikło należne Polsce ponad 70mld ton co2 z ktore teraz trzeba bedzie płacić. Za PO znikała kasa przy przelewaniu z OFE do ZUS i znikło nawet co2 moze wiec PO i znajomi sie zrzucą dla Polaków na podwyzki pradu?

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook