Komentarze Komentarze

Chylińska u Wojewódzkiego: Kłócę się z Bogiem, ale czuję, że On jest

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-11-14 19:16:40
Artystka przerwała w pewnym momencie rozmowę Kuby Wojewódzkiego z Michałem Koterskim i szczerze odsłoniła swoją wiarę. "Ja jestem grzesznikiem ogromnym, ale Pan Jezus taką mnie kocha właśnie" - powiedziała.
więcej
1264366173.jpg
Ilość wiadomości: 1209
2018-11-14 19:16:41
Prawdziwy Bóg nie jest do kłótni!

Bóg pomaga w problemach, Bóg napełnia nas pokojem serca, Bóg wlewa w nas Swą Miłość. Bóg jest przyjacielem, Bóg jest pomocnikiem.

A kumplować i kłócić się to mogą jedynie upadli. Oni lubią udawać świętych, a czasem nawet Boga.

Prostymi i tandetnymi sztuczkami zwodzą miliony od tysiącleci.
2080161134.jpg
Ilość wiadomości: 129
Odpowiedź do: andrzej_a | 2018-11-15 00:32:35
Drogi Panie Andrzeju! Ja tam nie ma licencji na posiadanie właściwego"Boga (własciwie widzianego), ale może pozwólmy innym odnajdywać Go nieraz długo i po omacku. Nie ma co sie obrażać na świat.
Ludzie biora odpowiedzialność za swoje słowa i -jak mniemam - tylko Bóg znający ich serca, ma prawo osądzać, czy upadli czy nieupadli...
1264366173.jpg
Ilość wiadomości: 1209
Odpowiedź do: MaGietek | 2018-11-15 19:49:02
Bóg nie rozdaje licencji, Bóg "pieczętuje" swoje sługi.

Świat Boga to nie świat naszych 5-ciu zmysłów. Tamten świat można poznawać jedynie poprzez duchowe Dary Boga. Oczy duszy, umysł duszy to pierwsze Dary Boga, które otwierają człowieka na Prawdy Boże.

Polecam przewodników Bożych jak nasza wspaniała Siostra Faustyna.
Najpierw trzeba bardzo chcieć, potem się zafascynować, a potem wybrać Boga i w ufności podążać ścieżkami jakie On nam poleci.

To co publikuję nie jest moim zdaniem, lecz tym co widziałem i doświadczyłem z Woli Boga.
Dzielę się więc wiedzą, którą otrzymałem. Darmo otrzymałem, darmo też daję innym.

Co inni z tym zrobią nie moja to sprawa, ja mam tylko świadczyć Prawdę.

Przecież i tak kiedyś wszyscy przekroczymy bramy ziemskiego życia.
Wielu tam ma pretensje, że niewiedzieli tego lub tamtego.
I chyba dlatego Bóg powołuje takich jak ja, aby świadczyli o Prawdzie.

Nie ja siebie wybrałem i nie piszę tutaj o własnych przekonaniach.

A co do czasu, obawiam się że już niewiele go zostało.
2080161134.jpg
Ilość wiadomości: 129
Odpowiedź do: andrzej_a | 2018-11-15 21:28:21
Dziekuję za pouczenie. Niestety niewiele Pan przekazał ze swego wyjątkowego doświadczenia. Szkoda, ktoś mógłby skorzystać...

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?