Komentarze Komentarze

Grzegorz Kramer SJ: jest mi wstyd każdego dnia, kiedy wychodzą nowe fakty o pedofilii w Kościele

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-09-17 12:38:37
Jest mi wstyd, kiedy każdego dnia wychodzą nowe fakty na temat pedofilii w Kościele, a my - księża ciągle próbujemy udawać, że problemu nie ma, albo jest on marginalny czy, że trzeba zamknąć ten rozdział i iść dalej.
więcej
Ilość wiadomości: 124
2018-09-17 12:38:38
"Jasne jest, że żaden z papieży (i Kościół), który przepraszał za pedofilię nie poprzestaje na tym akcie. Byłoby to tanią pobożną szopką. Wiemy dobrze, że każdy z nich i przeciwdziała pedofilii i doprowadza do kary oraz zadośćuczynienia." 

No właśnie cały problem w tym że żadnej kary i zadośćuczynienia nie ma. Przykładem niech będzie gej-pedofil ks. Grzegorz Kocięcki którego bp Henryk Hoser chyba w nagrodę mianował administratorem Domu Księży Emerytów w Otwocku. A co do zadośćuczynienia to KK nie widzi potrzeby wypacania ofiarom molestowania przez duchownych żadnego odszkodowania - co najwyżej karze ofiarom występować z powództwa cywilnego procesy poszczególnym sprawcom udając że to chyba nie byli katoliccy duchowni tylko całkiem przypadkowi ludzie.
1911068165.gif
Ilość wiadomości: 5772
2018-09-17 12:44:18
A za co atak na księdza Zielińskiego?
Nadmierne zajmowanie się brudami bliźniego nigdy nie było zalecane, nikomu. Nazwać grzechy po imienu - jak najbardziej! Kary kościelne - jak najbardziej.
Księdz Zieliński napisał by się z grzechem jawnie rozliczyć, rozprawić z postawami prowadzącymi to grzechu, wprowadzić rozwiązania które się da i iść robić to co Kościół ma robić.
Grzesznicy albo powinni uzanać winę i pokutować albo jeśli nie słuchają Kościoła - być jako obcy.

Tyle, że jasno napisał jak te grzechy widzi.
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2018-09-18 14:54:04).
Ilość wiadomości: 4
2018-09-17 13:11:20
szanowny ojcze strzeliłeś jak łysy grzywą o kant globusa. "Kościoła nie rozwalą mityczni wrogowie. Każda epoka miała kolejnych wrogów, przed nami byli to masoni, teraz mamy lobby homoseksualne." To fakt historyczny, że masoneria istaniała i walczyła z KK, podobnie jak homolobby - choć chciałbyś je uznać za "mitycznego wroga".
Ilość wiadomości: 195
2018-09-17 13:57:40
Pedofilia nie, homoseksualizm tak. Dobrze zrozumiałem przesłanie? Tak, tak, doskonale rozumiem różnicę między jednym a drugim. Radykalizm potępienia pedofilii (w100% słuszny) nie może być usprawiedliwieniem tolerowania homoseksualizmu w szeregach kleru. To nie żadne prostackie  uproszcenia, to statystyka. A oprócz tego ewidentnego związku, tzw <subkultura gejowska> w szeregach kleru jest zjawiskiem całkowicie negatywnym.
1984024734.jpg
Ilość wiadomości: 503
2018-09-17 14:47:03
Ilość wiadomości: 164
2018-09-17 15:54:18
W ostatnich dniach deon ciężko pracował aby przekonać swoich czytelników, że kardynał McCarrick jest pedofilem a nie zwykłym pedziem.
Krytyka pedofilii jest jeszcze dopuszczona, homoseksualizmu już nie jak można się przekonać z powyższego artykułu.
Ilość wiadomości: 426
2018-09-17 17:10:12
Zgadzam się z księdzem.
Ilość wiadomości: 171
2018-09-17 19:30:00
a ja ciągle czuję wstyd jak czytam farmazony Kramera
Ilość wiadomości: 940
2018-09-17 21:53:53
Jest mi wstyd za kolejne teksty pełne kłamstwa i nieuzasadnionych osądów pisane przez tego jezuitę. Grzegorzu Kramer kiedy zauważysz belkę w swoim oku, przeprosisz na oszczerstwa i przestaniesz wytykać błedy innym, które to opinie są w istocie głosem PRAWDY!

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook