Komentarze Komentarze

Francja: Drugi dzień strajków i demonstracji przeciwników prezydenckich reform

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-04-20 12:28:00
Dziesiątki tysięcy osób demonstrowały w czwartek we Francji, usiłując zbudować wspólny front przeciwko reformom prezydenta Emmanuela Macrona.
więcej
1245924311.jpg
Ilość wiadomości: 1223
2018-04-20 12:28:01
Ludzkość musi zacząć myśleć jak przeprowadzać wybory do władz państwa. Wybory dotychczasowe opierają się na nierzetelnej kampanii wyborczej, gdzie kandydat  np. na prezydenta reprezentuje siebie jako ktoś kto posiada walory  towarzyskie.

Kandydaci na prezydenta winni posiadać odpowiednie kwalifikacje moralne oraz naukowe  - ukończone gruntowne studia dyplomatyczne, pochodzący z rodzin pracujących w dyplomacji od pokoleń. Takie i podobne kryteria winne stanowić podstawę do przeprowadzenia wyborów. 

A tu wygrywa wybory jakiś chłoptaś, który nawet  po ludzku nie potrafi mówić.
Czystość jest formą bycia. Jest sztuką, delikatną i mądrą. Charakterystyczną dla ludzi wielkich. Potrafi oprzeć się licznym niebezpieczeństwom i dewiacjom w procesie kształtowania się osobowości. W Kościele katolickim zanieczyszczana ideologią manicheistyczną. W brewiarzu można przeczytać taki oto tekst:
"Nie żenili się albowiem chcieli zachować czystość". Kościół katolicki od trzeciego wieku n.e. nie może sobie poradzić z wpływami manicheistycznymi. Nawet niniejszy portal mieniący się być katolickim, jest silnie z manicheizowany, gdy pisze na tematy etyki seksualnej. Smutna to prawda, bardzo smutna.
Tymczasem życie w czystości, tej która płynie z nauki Chrystusa ( z nauki czystej) jest wielką egzystencjalną siłą niezbędną w zjednoczeniu eucharystycznym z Chrystusem.
Ilość wiadomości: 742
Odpowiedź do: Agamemnon | 2018-04-20 21:47:41
Aż strach pomyśleć, jakie walory posiadał "chłoptaś", który został prezydentem Rzeczypospolitej... Może np. niezłomność....choć, w tym przypadku to zakrawa na żart...
Ilość wiadomości: 5421
2018-04-20 22:44:23
No i niech strajkują. Przejedzą rezerwy i obudzą się z reką w nocniku.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?