Komentarze Komentarze

12 obietnic Jezusa dla każdego, kto kultywuje tradycję pierwszych piątków miesiąca

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-01-12 12:17:25
Pewnie każdy słyszał o tradycji pierwszych piątków miesiąca, ale mało kto wie, skąd de facto się wzięły. Przytaczamy najważniejsze fakty.
więcej
Ilość wiadomości: 163
2018-01-12 12:17:26
W mojej Biblii Pan Jezus nic o tym nie mówił. Wręcz przeciwnie. Z mojej Biblii wynika coś zupełnie odmiennego. Jezus Chrystus pokazał jak powinniśmy żyć, jak podążać za nim aby stać się Jego uczniem. Nie ma to nic wspólnego z religijną obrządkowością i kultywowaniem jakiś ludzkich zwyczajów, które tutaj poprzez autorkę propaguje jakiś demon.
Macie oczy, a nie widzicie.
Macie uszy, a nie słyszycie.

Nawróćcie się, bo koniec jest bliski.
Ilość wiadomości: 211
2018-01-12 14:51:47
Fałszywa religia, z fałszywymi demonicznymi objawieniami. Wyjdź z niego ludu mój- mówi Pan Jezus w ks. Objawienia. Nasz Pan raz na zawsze oddał za nas swoje życie na krzyżu i nie potrzeba zadnych innych bluźnierczych metod i działań by sobie na odkupienie zasłuzyc. Pismo sw. mówi jasno kto "we mnie wierzy będzie miał zycie wieczne, akto nie wierzy juz został potepiony, bo nie uwierzył w jednorodzonego Syna" Ew. Jana.  Sercem masz uwierzyc , że Jezus zmartwychwstał a ustami wyznać, ze jest twoim Panem i Zbawicielem, a zbawiony będziesz. Jezus na byc twoim osobistym Zbawicielem.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook