Komentarze Komentarze

12 obietnic Jezusa dla każdego, kto kultywuje tradycję pierwszych piątków miesiąca

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-01-12 12:17:25
Pewnie każdy słyszał o tradycji pierwszych piątków miesiąca, ale mało kto wie, skąd de facto się wzięły. Przytaczamy najważniejsze fakty.
więcej
Ilość wiadomości: 177
2018-01-12 12:17:26
W mojej Biblii Pan Jezus nic o tym nie mówił. Wręcz przeciwnie. Z mojej Biblii wynika coś zupełnie odmiennego. Jezus Chrystus pokazał jak powinniśmy żyć, jak podążać za nim aby stać się Jego uczniem. Nie ma to nic wspólnego z religijną obrządkowością i kultywowaniem jakiś ludzkich zwyczajów, które tutaj poprzez autorkę propaguje jakiś demon.
Macie oczy, a nie widzicie.
Macie uszy, a nie słyszycie.

Nawróćcie się, bo koniec jest bliski.
Ilość wiadomości: 206
2018-01-12 14:51:47
Fałszywa religia, z fałszywymi demonicznymi objawieniami. Wyjdź z niego ludu mój- mówi Pan Jezus w ks. Objawienia. Nasz Pan raz na zawsze oddał za nas swoje życie na krzyżu i nie potrzeba zadnych innych bluźnierczych metod i działań by sobie na odkupienie zasłuzyc. Pismo sw. mówi jasno kto "we mnie wierzy będzie miał zycie wieczne, akto nie wierzy juz został potepiony, bo nie uwierzył w jednorodzonego Syna" Ew. Jana.  Sercem masz uwierzyc , że Jezus zmartwychwstał a ustami wyznać, ze jest twoim Panem i Zbawicielem, a zbawiony będziesz. Jezus na byc twoim osobistym Zbawicielem.
Ilość wiadomości: 622
2018-01-12 15:54:48
''Polecił jej, aby przynajmniej ona zadośćuczyniła mu za grzechy wszystkich ludzi, które tak ciężko mu znieść.''

To nie są słowa Pana Jezusa Chrystusa
Ten, który je wypowiedział to istota, która się podszyła za Pana Jezusa Chrystusa, to bezwzględnie diabeł.

Każdy kto zadośćuczynia Bogu podpada pod PRAWO A PRZEZ PRAWO NIKT NIE BĘDZIE ZBAWIONY.  WYRAŹNIE STWIERDZA TO NT.
Także każdy, kto po spowiedzi zadośćuczynia Bogu ( pokuta) podpada pod PRAWO. A PRZECIEŻ Z POD TEGO PRAWA WYZWOLIŁ NAS WŁAŚNIE PAN JEZUS CHRYSTUS.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook