Komentarze Komentarze

Grzegorz Kramer SJ napisał list do kardynała Burke. Chodzi o papieża Franciszka

Autor Wiadomość
photo.jpg
Ilość wiadomości: 212
2017-11-16 20:01:40
Zawołam zatem pojednawczo!
Jezus jest Panem!
Czyż nie Jemu służymy, cokolwiek by nas nie różniło?
Kto jest kim spośród komentatorów na Deonie?
Są tu lefebryści, zwą się rzymskimi-katolikami, tradycjonalistami, https://youtu.be/mOTxCOnw1Fw, są gnostycy, są protestanci, są różne denominacje, najmniej katolików się wypowiada w komentarzach.
Miej to na uwadze teologicznie niewyrobiony czytelniku. Mnie zajęło dwa miesiące, rozpracowanie kto jest kim, bom w teologii niewyrobiony.
Ilość wiadomości: 4
2017-12-11 01:26:42
Zgoda że do każdej sprawy i każdego człowieka należy podchodzić indywidualnie. To jednak tylko ogóle założenie, poza którym w "Amoris.." nie ma konkretnego przykładu ani jednoznaczności, co rodzi pole do nadużyć. Słusznie Burke sie dopytuje. W tekście Kramera też brak konkretu. Wystarczyłoby żeby papież, a za nim Kramer otwarcie powiedzieli - udzielamy sakramentów np w przypadkach 1,2,3, bo tak nam nakazuje nasze rozumienie woli Bożej i indywidualne podejście do człowieka. Jezus podchodził do ludzi bardzo indywidualnie, ale jednocześnie konkretnie: tak=> TAK i nie =>NIE, a wszystko ponad to od złego pochodzi...
1139544710.jpg
Ilość wiadomości: 9
2018-07-07 14:38:35
Grzegorz Kramer - troll internetowy, który został księdzem katolickim. Dziecko neostrady w koloratce. Nie po raz pierwszy wypisuje "listy otwarte". Były do feministki, która udawała, że zaszła w ciążę, do byłego księdza Międlara, teraz do kardynała. Jeżeli ktoś myśli, że o cokolwiek w tym chodzi, to się myli. Chodzi o autopromocję i leczenie kompleksów. Śmiech pusty bierze, że niektórzy traktują tę osobę poważnie i próbują jeszcze polemizować (!). To troll, a trolla się nie karmi. 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook