Komentarze Komentarze

Jak żałować przyjemnego grzechu?

Autor Wiadomość
deon
Gość
2017-07-18 12:51:42
Zdarzają się grzechy, które po prostu są przyjemne i które popełniamy tylko dlatego, by poprawić sobie humor. Czy za nie też trzeba żałować? Pewnie tak. Ale jak to robić?
więcej
Ilość wiadomości: 18
2017-07-18 12:51:43
Znajomy kleryk nie potrafii panować nad sobą gdy jest w trakcie masturbacji przerywanej w trakcie której nie dochodzi do wytrysku. Taka sytuacja potrafii trwać wiele godzin. Później ma m.in. problemy z tłumaczeniem co się z nim działo gdy zniknął i nie odbierał telefonów. Czy powinien przyjmować brom?
Ilość wiadomości: 18
Odpowiedź do: jagoda.jagodka.malina | 2017-07-18 12:55:03
Problem jest może szerszy, bo przed masturbacją chyba też nie potrafi panować nad sobą i nie przyjść.
Ilość wiadomości: 669
2017-07-18 15:15:30
Pamiętam taką sprawę z końca lat 90., kiedy pracowałam w prywatnym liceum w Krakowie.Dotyczyła brata jednego z uczniów.Po wypadku motocyklowym został trwale przykuty do łóżka, stracił zupełnie czucie w kończynach i wymagał całodobowej opieki.Wcześniej był studentem i prowadził dość rozrywkowe życie, więc dla niego to był zupełny cios. Problemy nasiliły się dodatkowo,gdy rodzina w miarę majętna wynajęła w prywatnej firmie pielęgniarkę do opieki nad nim.Długo nie wiedziano, dlaczego się awanturuje, krzyczy i wyzywa wszystkich oraz odmawia pomocy.Dopiero po pewnym czasie wyszło,że chłopak przez pewien czas się spotykał z tą pielęgniarką,wtedy uczennicą pomaturalnej szkoły pielęgniarskiej i rzucił ją.Uważał,że dziewczyna się nim opiekuje,bo chce się na nim odegrać i wogóle mu nie przyszło do głowy,że ktoś wykonuje tylko swoją pracę. Bo dla każdego przyjemniość była w czym innym i każdy czegoś innego żałował: chłopak,że nie może już prowadzić miłego życia towarzyskiego,a pielęgniarka,że praca,którą kocha,przywiodła ją do typa,o którym chciałby jak najszybciej zapomnieć.
Ilość wiadomości: 7239
2017-07-19 07:04:40
Powstaje proste pytanie, skoro coś daje przyjemność której się nie żałuje (czyli nie uważa sie że robi się źle) to po co idzie sie do spowiedzi? 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?