Komentarze Komentarze

Kard. Müller rozwiewa wątpliwości w sprawie "Amoris laetitia"

Autor Wiadomość
deon
Gość
2017-05-28 20:33:39
"Nie ma dwóch magisteriów: jedno papieża, a drugie biskupów. Jest to błędne rozumowanie, które szkodzi Kościołowi". Kard. Gerhard Müller rozwiewa wątpliwości dotyczące interpretacji adhortacji "Amoris laetitia".
więcej
Ilość wiadomości: 336
2017-05-28 20:33:40
Dlaczego Prefekt watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary nie wyda oficjalngo stanowiska dotyczącego interpretacji adhortacji "Amoris laetitia"?
Ilość wiadomości: 203
2017-05-29 05:57:00
Odetchnąłem z ulgą po przeczytaniu tego artykułu. Tylko brakuje mi oficjalnego stanowiska Szefa Kongregacji ds. Doktryny Wiary. To przecież tylko wywiad dla telewizji, która przez wielu jest uważana za "tradycjonalistyczną", założoną przez s. Angelikę. Słyszałem głosy, że i ta telewizja odeszła już w jakimś stopniu od linii Matki Angeliki. Ale jest jak jest. Więcc potrzeba jasnego oficjalnego stanowiska w tej tak ważnej sprawie. No i oficjalnego potępienia poglądów i decyzji wymienionych tu biskupów i konf. biskupów, choćby Niemiec, Malty, Argentyny, itp. I pytanie: kto zwolnił tych trzech pracowników Kongregacji? Kto podpisał decyzję i kto bierze za to odpowiedzialność? Prziecież Papież Franciszek! A więc jak to jest? 

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook