Komentarze Komentarze

Nie warto żyć normalnie. Moja Ekstremalna Droga Krzyżowa

Autor Wiadomość
deon
Gość
2017-03-10 08:20:44
- To Ty masz ten świat zmieniać, a nie dostosowywać się do niego. Najtrudniejsza jest decyzja, później trzeba już tylko wytrwać - usłyszałam. Poźniej był grad, deszcz, ciemność, chłód i kryzys. A w mojej głowie wszystkie te sytuacje, kiedy w życiu nie daję rady.
więcej
Ilość wiadomości: 7239
2017-03-10 08:20:45
Nie ma co ukrywać. EDK jest wyzwaniem.
I oprócz bardzo ważnego akcentu religijnego ma też wielkie znaczenia praktyczne dla naszego codzinnego życia. Można sie naprawdę sprawdzić. W przeciagu kilkunastu nocnych godzin poznasz siebie lepiej niż przez wiele lat życia.

I jak ładnie podczas EDK opadają nasze wewnętrzene strefy bezpiecznego komfortu. Jak szybko można sie przekonać o włąsnych lękach, o fizycznej bezsilności i jak da sie to wszystko pokonać.
Można się przekonać, jaką siłę daje odmówienie 10 różańca na ostatnich najtrudniejszych kilometrach.

Stąd polecilbym EDK każdemu, także tym wątpiacym, czy niewierżacym. Warto iść jak ma sie "naście" lat i jak ma sie tych lat "dziesiat".

Jest tylko jedno niebezpieczenstow - życie po EDK będzie inne niz przed nią.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?