Komentarze Komentarze

"Dziękuję Bogu za to rozstanie" [ŚWIADECTWO]

Autor Wiadomość
deon
Gość
2017-03-06 09:05:06
Na początku związku postawiliśmy Pana Boga na pierwszym miejscu, po długich rozmowach uznaliśmy również, że chcemy dochować czystości przedmałżeńskiej, czyli wszystko zapowiadało się fajnie. Jednak to naprawdę nie wystarczyło.
więcej
Ilość wiadomości: 7239
2017-03-06 09:05:08
Długi potok słów osoby niedojrzalej emocjonalnie.
Do tego wyręczanie sie Panem Bogiem w połączeniu z magiczną, czarodziejską wiarą.

Czy tak ma naprawdę wygladać obraz współczenej młodej katoliczki? Po co takie teksty publikować?
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2017-03-06 09:20:11).
Ilość wiadomości: 4598
2017-03-06 11:06:05
Rozhisteryzowana fanatyczka religijna. Cieszę się, że nikogo takiego nie ma naet wśród moich znajomych. Być może dlatego, że uważam aby takich histeryczek z zacięciem fanatyzmu nie było.
Ilość wiadomości: 135
2017-03-06 17:54:37
Dzięki za świadectwo. Wiem jak to jest i doskonale Cię rozumiem.
Wierzę, że Pan Bóg da Ci wolność, tak jak i mi dał. Bez wolności nie ma miłości.
Ilość wiadomości: 1
2017-03-07 19:47:09
W pełni identyfikuję się z powiższym świadectwem. Przeżyłam podobną historię, która w niesamowity sposób mnie odmieniła.  Oskarżenia, cierpienie, brak zrozumienia. W tym wszystkim odnalazłam drogę do Boga i w pełni Mu zawierzyłam. Wierzę, że mój ukochany również kiedyś odnajdzie taką drogę i w końcu uda nam się porozumieć.
Ilość wiadomości: 12
Odpowiedź do: TomaszL | 2017-03-09 17:12:40
Ewidentnie jeszcze nie nadszedl czass Twojej przemiany, bo wtedy potrafiłbys zrozumiec co czuje ktoś, kto bardzo blisko odczul działanie Boga Ojca - jego prowadzenie za reke, przeprowadzanie przez ciemna doline, delikatne pchniecie do czegos trudniejszego co umozliwi nam wzniesienie sie wyzej. Poczucie bliskosc Boga, Jego wsparcia jest takim doznianiem, ktorego nie da sie opisac zachowujac powage - ta radosc rozsadza od środka, wiec i opis tego musi byc emocjonalny :)!
Współczesna katoliczka kochajaca Boga okazuje swoja milosc w taki sam sposob jak sredniowieczna kochajaca katoliczka. odczucie milosci nie zmienia sie na przestrzeni wieków..
Ilość wiadomości: 1
2017-03-09 21:24:06
1. Bóg cię kocha "pomimo"
2. Można dążyć do zbawienia (nawet trzeba) z drugą osobą
3. Jeżeli osoba, którą kochasz zbłądziła, to twoim zadaniem jest ją podźwignąć i 'ciągnąć' w stronę Jezusa, a nie siedzieć sobie w samotności i czekać na zbawienie, gdy twój ukochany odchodzi od Boga.
Zirytowała mnie twoja historia. Ogarnij się dziewczyno, bo będziesz żałować!!!
Ilość wiadomości: 7239
Odpowiedź do: pomponik | 2017-03-11 09:05:04
Ale moze odniesiesz sie do tego tekstu, a nie do własnych emocjonalnych wyobrażen neofity.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?