Komentarze Komentarze

Pius XII i sekret cudu związanego z Matką Bożą

Autor Wiadomość
deon
Gość
2017-01-24 10:10:32
Chociaż znany jest głównie z bycia papieżem w czasach II wojny światowej i ogłoszenia dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny, to pewna kwestia jego pontyfikatu nadal pozostaje tajemnicza.
więcej
Ilość wiadomości: 211
2017-01-24 10:10:33
takie cuda słońca nie wydają mi się pochodzenia maryjnego. Zgodnie z Pismem św. wygladaja na działanie demoniczne - anioła światłości i mają na celu zwodzenie łatwowiernych ludzi. Jezus czynił cuda, ale bardzo praktyczne: uzdrawiał, wyganiał duchy. Takie cuda jak wirowanie słońca nie wnosi nic do chwały Bożej, a jest niebezpieczne
Ilość wiadomości: 325
2017-01-24 10:31:47
(Mateusza 24:24) Bo powstaną fałszywi Chrystusowie oraz fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i dziwy, żeby — jeśli to możliwe — wprowadzić w błąd nawet wybranych.
(2 Tesaloniczan 2:9-12) Ale obecność owego czyniciela bezprawia odpowiada działaniu Szatana z wszelkim potężnym dziełem oraz kłamliwymi znakami i proroczymi cudami, 10 i z wszelkim nieprawym zwodzeniem wobec tych, którzy giną, otrzymując zapłatę za to, że nie przyjęli miłości do prawdy, by dostąpić wybawienia. 11 Dlatego też Bóg dopuszcza do oddziaływania na nich błędu, żeby uwierzyli kłamstwu, 12 tak by oni wszyscy zostali osądzeni, ponieważ nie uwierzyli prawdzie, lecz znajdowali upodobanie w nieprawości. (Galatów 1:8) Ale choćbyśmy nawet my albo choćby anioł z nieba oznajmił wam jako dobrą nowinę coś poza tym, co wam oznajmiliśmy jako dobrą nowinę, niech będzie przeklęty.   Cuda się zdarzają w cudacznym kraju.
Czy z Objawienia 21:1 wynika, że nasza planeta będzie zniszczona? „I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma” (Bw).
Poprawne wyjaśnienie tych wersetów musi być zgodne z kontekstem oraz z resztą Biblii
Gdyby te wersety (2 Piotra 3:7, 10 i Obj. 21:1) miały oznaczać, że literalna planeta Ziemia zostanie zniszczona przez ogień, to również literalne niebiosa (gwiazdy i inne ciała niebieskie) uległyby zagładzie przez ogień. Takie dosłowne rozumienie jest jednak sprzeczne z zapewnieniem zawartym w innych wersetach, na przykład w Mateusza 6:10, Psalmie 37:29 i 104:5 oraz w Przysłów 2:21, 22. Poza tym co by zdziałał ogień w zetknięciu z i tak już rozpalonym Słońcem i gwiazdami? Tak więc wyraz „ziemia” w wyżej przytoczonych wersetach należy rozumieć inaczej.
W Rodzaju 11:1, 1 Królów 2:1, 2, 1 Kronik 16:31, Psalmie 96:1 itd. użyto wyrazu „ziemia” w sensie przenośnym — w odniesieniu do ludzkości, do społeczeństwa ludzkiego. Czy n
Odpowiedź do: czesiek900 | 2017-01-24 10:58:17
Dokładnie tak, to co było w Fatimie głoszone na temat zbawienia jest inną Ewangelią od tej, którą głosił Jezus, a później Apostołowie.
Ilość wiadomości: 1
Odpowiedź do: Dorota_w | 2017-01-24 13:45:07
Iz38,1,, .."Niech ci będzie ten znak od Pana, że spełni On tę rzecz, którą przyrzekł:  Oto ja cofnę cień [wskazówki zegarowej] o dziesięć stopni, po których słońce już zeszło na [słonecznym] zegarze Achaza". I cofnęło się słońce o dziesięć stopni, po których już zeszło." .  Bóg wszystko może - i wirowanie słońca i cofanie słońca wnosi  jednak  wiele do Jego chwały. 
kossakowski
Ilość wiadomości: 263
Odpowiedź do: Dorota_w | 2017-01-24 13:46:44
Wszystko się zgadza, lecz powinnaś wiedzieć, że czesiek900 jest świadkiem Jehowy i faktyczne sprzeczności Pisma z KKK wykorzystuje po to aby ludzie wstępowali do świadków Jehowy. Powinnaś wiedziec, że on nie uważa Jezusa Chrystusa za zbawiciela lecz za jakiegoś anioła, natomiast wg niego zbawcą jest Jehowa.
Odpowiedź do: privekristof | 2017-01-24 13:58:54
To prawda, z tym że ten znak widzieli wszyscy na ziemi, a ten z wirowaniem słońca tylko ci zwiedzeni na miejscu
Odpowiedź do: Ewelinamar | 2017-01-24 13:59:58
Żal mi tego człowieka, bo świadkowie Jehowy to ludzie zniewoleni przez strażnicę, co nie znaczy , że te argumenty są złe
2017-01-24 14:16:37
"Chcę, aby wybudowano kaplicę na moją cześć, tu, w tym miejscu. Jestem Matką Boską Różańcową. Odmawiajcie nadal codziennie różaniec." "Chcę zaprowadzić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo obiecuję zbawienie, i te dusze będą kochane przez Boga, jak kwiaty, którymi ozdabiam jego tron." - czy w swietle Pisma Sw. tak właśnie powiedziałaby Maria - matka Jezusa? Co mówi Biblia?
"Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was : Boży to dar. Nie z uczynków, aby się kto nie chlubił. " (Efezjan 2,8)
"...człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa..." (Galacjan 2,16)
Odpowiedź do: Dorota_w | 2017-01-24 14:24:35
To Bóg zbawia, nie Maria. Poza tym Maria zawsze wskazuje na Jezusa, a nie na siebie, dlatego nie mogę przyjąć objawień z Fatimy za objawienie maryjne.Każdy człowiek otwarty na Słowo Boże natychmiast dostrzeże olbrzymi kontrast między tymi dwoma postaciami 

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook