Komentarze Komentarze

La Salette - sanktuarium najbliżej nieba

Autor Wiadomość
deon
Gość
2010-06-09 11:07:43
Do tego sanktuarium maryjnego położonego najwyżej na świecie – na wysokości 1820 metrów n.p.m. – przyciąga pielgrzymów objawienie maryjne, jakie miało tam miejsce, a także niepowtarzalny górski klimat.
więcej
Ilość wiadomości: 16
2010-06-09 11:07:43
Tekst ciekawy jednakżę mała nieścisłość:
Via Feratta nie jest to żadna "ściana wspinaczkowa" tylko szlak(droga)turystyczny dla turystów uprawiających turystykę zaawansowaną. Nie muszą mieć oni nic wspólnego ze wspinaniem,pnieważ droga jest w pełni ubezpieczona poręczówkami stalowymi i drabinkami, jednakże ze wspinaćzką ma to niewiele wspólnego. Ogólnie piszę się po prostu, że w danym rejonie istnieją Via Ferraty, a każdy kto chce wiedzieć co to,poszuka sobie. "Ściana wspinaczkowa" jest to częste określenie sztucznej ścianki treningowej do wspinaczki, potocznie zwanej panelem. Możnaby tu jeszcze dużo pisać jednakże pozwolę sobie zauważyć, że ściana wspinaczkowa i Via Ferrata, są to mało pokrewne określenia.
Deon jest bardzo ciekawym portalem, więc piszę to, bo jednak boli mnie kiedy,"ktoś"kogo doceniam robi błędy. WIem błedy się zdarzają,ale najgorsze są własnie te merytoryczne. Niestety jest to już nie pierwzy bła, który zauważyłemw artykułach publikowanych na Deon.pl :(
Ilość wiadomości: 16
2010-06-09 11:12:49
PS dośc szybko pisałem, więc przepraszam za błędy.
PS 2 chodzi o to,że jeśłi nie wie się o czym się pisze, to lepiej nie pisać, a jeśłi pisać, to zorientować się w danym temacie i doiero pisać. Ocywiście pewnie i tak większość artykułow jest "kopiowana"z agencji, bo prawdziwi autorzy, podpisani pod artkułem,jak zauważyłem, nie robią takich błedów.
Czyściciel jęzora
Gość
2010-06-09 11:16:44
Azariaszu-Ty się nie smuć tylko prostuj,jeśli coś wiesz na 100%. Wyobraź sobie jaki potencjał ma Bóg? Z drugiej strony jesteśmy jak te pierwotniaki bez księcia na białym koniu ,co to uratuje od kostki dom-e-stosa.
katolik
Gość
2010-06-09 11:38:20
Polecam książkę "Pasterka z La Salette" gdzie jest pełny tekst objawienia Matki Bożej Płaczącej, która m.in. objawiła, że Lucyfer został wypuszczcony z piekła w 1864r co widac po owocach.
don corleone
Gość
2010-06-09 13:44:51
 byłem tam. Jeśli ktoś się wybiera na prawdę warto!!! niesamowite przeżycie być "bliżej Boga"
xdk
Gość
2011-07-18 13:50:33
Polecam książkę "Pasterka z La Salette" gdzie jest pełny tekst objawienia Matki Bożej Płaczącej, która m.in. objawiła, że Lucyfer został wypuszczcony z piekła w 1864r co widac po owocach.

Ksiazka nie zawiera zatwierdzonego tekstu objawienia MB w La Salette. Ksiazka ta powstala w kregach tzw. "melanistow" ktorzy propaguja znieksztalcony tekst oredzia.

Tekst oredzia Maryi mozna znalezc na stronie www.saletyni.pl. Tekst ten jest zbadany i zatwierdzony przez wladze Kosciola.
veritas
Gość
2011-10-19 12:02:43

Ksiazka nie zawiera zatwierdzonego tekstu objawienia MB w La Salette. Ksiazka ta powstala w kregach tzw. "melanistow" ktorzy propaguja znieksztalcony tekst oredzia.
Tekst oredzia Maryi mozna znalezc na stronie www.saletyni.pl. Tekst ten jest zbadany i zatwierdzony przez wladze Kosciola.

A to rozumiem, czemu na saletyńskiej stronie nie ma ani słowa na temat nadchodzącej tragicznej sytuacji Kościoła, tylko ogólniki na temat ludzkich grzechów.
Bo jak tu zatwierdzać takie teksty:
Tak, kapłani wymagają pomsty, a pomsta wisi nad ich głowami. Biada kapłanom i osobom poświęconym Bogu, którzy swą niewiernością i złym życiem na nowo krzyżują mego Syna. Grzechy poświęconych Bogu wołają o pomstę do nieba
Mogli zostawić przynajmniej tę prośbę Matki Bożej:
Niech przełożeni wspólnot zakonnych odnoszą się krytycznie do osób, które mają przyjąć, gdyż demon używać będzie całej swej przebiegłości, aby wprowadzić do zakonów osoby oddane grzechowi.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook