Komentarze Komentarze

Dlaczego warto mieć dzieci? [WIDEO]

Autor Wiadomość
deon
Gość
2016-03-17 16:23:23
Choć świat uważa inaczej, dzieci to błogosławieństwo. Przekonaj się sam.
więcej
1727477870.jpg
Ilość wiadomości: 475
2016-03-17 16:53:44
Jasne, najlepiej mieć od razu duże dzieci. W dodatku takie mądre, jak Miłosz Skrodzki
aka
Ilość wiadomości: 5403
2016-03-17 17:22:21
Tylko ten kto ma dzieci może przeżyć radość widząc i przeżywając jak  są naszym odbiciem, jak udało się przekazać im to co ważne i dobre, a nawet uniknąć w części naszych błędów. Rodzicami i dziadkami jesteśmy całe życie, ale do tego trzeba DOROSNĄĆ! mamy ich nauczyć nie tylko jak być rodzicami i dziadkami, ale jak godnie sie zestarzeć i nauczyć ich nie jak się umiera, ale jak sie odchodzi do Ojca. Bardzo bym, chciał to przekazać właściwie.
Kim byłbym bez dzieci? Samotnym staruchem coraz bardziej zgryźliwym z nadmiarem czasu i malejącą ilością możliwości życiowych. A tak na  moje narzekania przypominają to co powiedziałem kiedyś, że już 3 000 lat temu chiński mędrzec Kung Cy (zwany Konfucjuszem) stwierdził, że wszystko idzie ku gorszemu, kultora upada,młodzi nie szanują autorytetów i to wszystko wkrótce źle się skończy.
Dziś dzieci są kręgiem moich najlepszych przyjaciół, a wnuki źródłem ogromnej radości. Ostatnio najmłodsza dwuletnia wnuczka oznajmiła mi koniec epoki pieluszkowej - 'Dziadziu - zrobiłam kupkę!". Czy może byc coś piękniejszego?

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook