Komentarze Komentarze

Duda: rodzina, praca, bezpieczeństwo, dialog

Autor Wiadomość
deon
Gość
2015-02-28 15:29:14
Wsparcie młodych, rodzin i przedsiębiorczości, cofnięcie reformy podnoszącej wiek emerytalny, zmiany w szkolnictwie, reforma wymiaru sprawiedliwości, odbudowa polskiego przemysłu - to część założeń umowy programowej zaprezentowanej przez kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudę.
więcej
umowa programowa z Polakami
Gość
2015-02-28 15:29:14
Świetne wystąpienie, tylko że większość tego nie zobaczy. Bo większość nie ma kablówki i szybkiego internetu, a w rządowych i WSI mediach głównego ścieku pokażą jak zwykle zmanipulowane fragmenty.

Wystąpienie Andrzeja Dudy:

http://www.youtube.com/watch?v=PPoT64HKYP0
wks
Gość
2015-02-28 15:56:44
Nie można oprzeć się refleksji że Bronisław Komorowski nie istnieje w konfrontacji z Dudą. To jak zestawienie plusa z minusem w każdym aspekcie. Druga, niezwykle smutna, myśl jest o kondycji społeczeństwa wybierającego gnuśnego prostaka kompromitującego Polskę za granicą i ośmieszającego urząd Prezydenta, a zatem i majestat Rzeczypospolitej, niemal każdym publicznym wystąpieniem.
kalin
Gość
2015-02-28 16:17:01
Wybór jest prosty i oczywisty. Niech ludzie zobaczą jak zachowuje się indywiduum zniesławiające Polskę i urząd Prezydenta RP na świecie
http://www.youtube.com/watch?v=liaV4y06hEE
jeszcze Polska nie zginęła
Gość
2015-02-28 18:24:20
Janko Walski
Gość
2015-02-28 18:57:10
Panika w UBekistanie. Prezydent dr Andrzej Duda osinowym kołkiem przebił na dzisiejszej konwencji duszące Naród popeerelowskie zombi. Duda przywraca wiarę w sens istnienia Polski i bycia Polakiem. A na stronie głównej ONETu lakoniczną notkę PAP z konwencji Andrzeja Dudy dała się odszukać wśród kilkudziesięciu tytułów bieżących przekazów maczkiem, ale tylko krótko, szybko. I pod tym materiałem zionie miłością Niesiołowski: "Andrzej Duda to postać operetkowa". I tu niespodzianka. Onet odważył się sprawdzić skuteczność swoich manipulacji. Oto wynik

Czy zagłosujesz na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich?
Tak  58 %
Nie  42 %

Ale najlepszy jest jak zwykle portal wyborcza.pl: ani mru mru. Najwyraźniej obawiają się, że ich czytelnicy nie zdurnieli całkiem w ciągu 25 lat. Obawiają się, że jeśli im się puści przekaz z konwencji, nawet taki dobrze skublikowany, to straty powstaną nie do odrobienia, a nawet gorzej, ćwierć wieku gazowania może wziąć w łeb, że tak powiem.

Słyszycie ten szum? To wentylatory w gabinetach UBekistanu zabezpieczają burzę mózgów nad odporem, bo wiedzą, że dłużej nie da się tego znieistnieć. Może dwa dni im to zająć, jak zwykle, gdy nie ma czym obrzucić. Szukają nieskompromitowanych iluzjonistów.  Nie ma, wszyscy już byli. Znów będą zmuszeni oprzeć się na krótkiej pamięci swoich ofiar.
marju
Gość
Odpowiedź do: umowa programowa z Polakami | 2015-02-28 19:38:17
Wspaniałe wystąpienie. Takiego Prezydenta Polska potrzebuje. To jedyny dziś ratunek przed bezwolnymi  zombiakami udającymi Polaków
jzg
Gość
2015-02-28 20:22:03
Piękny koniec dla PO-szustów się szykuje. Oni przekroczyli juz wszelkie granica, złamali wszelkie zasady, a burak i ćwok udający "męża stanu" to ich wizytówka... bo służbom taki badziewiak pasuje. Bul w sposób niesamowity doprowadził do schamienia ludzi, do pochwały głupoty i nieudacznictwa. Po co się starać, jak byle prostak i dureń może zostać prezydentem? Przez parę lat będziemy odkręcać ten stereotyp. Strach i niepokój jest tylko, że pasuje całkiem sporej części społeczeństwa.
optymista
Gość
2015-02-28 20:47:06
Kandydatura Andrzeja Dudy jest szansa dla Polski i Polakow.Narzekac potrafi kazdy ale przez to nic sie nie zmieni.Chcac obnizyc wiek emerytalny 67lat ktory poparl  i podpisal obecny prezydent trzeba dac szanse sobie oraz innym i wykorzystac szanse jaka proponuje Andrzej Duda obnizenia wieku emerytalnogo.Wczesniej czy pozniej kazdy bedzie emerytem.Jestem przekonany, ze Prezydent Duda nie podpisze podatku katastralnego.niszczacego wlasnosc znacznej czesci spoleczenstwa ,gdyz dla duzej czesci spoleczenstwa bylby on nie do udzwigniecia
1882551100.jpeg
Ilość wiadomości: 4556
Odpowiedź do: optymista | 2015-02-28 21:05:31
Czy możesz mi powiedzieć w jaki sposób prezydent może obniżyć wiek emerytalny ?

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?