Komentarze Komentarze

"Mary’s Land". Tłumy ludzi w kinach!

Autor Wiadomość
deon
Gość
2014-09-09 13:46:38
Film "Mary’s Land. Ziemia Maryi" przyciągnął w miniony weekend do kin sporą rzeszę osób. Produkcja zbiera też dobre recenzje. Coraz więcej kin włącza film do swojego repertuaru.
więcej
1925732787.jpg
Ilość wiadomości: 668
2014-09-09 13:46:39
Film opisuje zjawisko Medjugorje w sensie społecznym i religijnym, i ludzi związanych z tym miejscem. Silny głos ,,za" Medjugorje. Szkoda, że nie opisuje domniemanych proroctw związanych z Medjugorje. Są one znane tylko widzącym a my musimy czekać na ich wypełnienie. Nie będzie to przyjemne doświadczenie. Możliwe, że zginą miliardy ludzi skoro ma być złamana potęga państwa szatana.
Ania
Gość
Odpowiedź do: XsaweryRicci | 2014-09-09 14:10:26
Dzięki za info. Chciałam się wybrtac na film, ale skoro to o medjugorskich oszustwach, to sobie daruję.
Ilość wiadomości: 7
2014-09-09 14:40:42
Ja jestem sceptykiem jeżeli chodzi o Medjugorie (głównie ze względu na stanowisko Kościoła, które jest dla mnie b. ważne). To prawda, że pojawia się tam motyw tych objawień, ale film opowiada całkiem o czym innym. To doświadczenie obecności Boga i Maryi na krańcach świata. Niesamowite świadectwa, nawrócenie i to ciepło. Naprawdę polecam bo można się poczuć na seansie jak dziecko spragnione czułości. To nie chodzi o politykę - tu chodzi o miłość! :)
pola
Gość
2014-09-09 14:50:59
Czy Medjugor czy inne miejsce nie jest to ważne. Ważne, że dużo ludzi się tam nawraca.
obserwator
Gość
Odpowiedź do: Ania | 2014-09-09 15:13:51
Skąd te informacje? Bezpośrednio z góry - Bóg dzwonił do Ciebe?
Ania
Gość
Odpowiedź do: obserwator | 2014-09-09 15:36:38
Z nieomylnego nauczania Kościoła i świadectw życia innych ludzi którym objawiła się prawdziwa Matka Boża. 
Ilość wiadomości: 274
Odpowiedź do: Ania | 2014-09-09 15:53:24
A cóż to naucza Kościół o Medjugorie? Może coś przeoczyłem z jego oficjalnego stanowiska, ale wydaje mi się że jak dotąd się nie wypowiedział ani za ani przeciw. Tak jak stanowi praktyka - nie wypowiada się dopóki objawienia sie nie zakończą.
Gdyby wszyscy byli tak sceptyczni jak ty, nie byłoby św. ojca Pio, tylko oszust z Pietrelciny ani św. Faustyny i kult miłosierdzia jak i obrazu Jezusa Miłosiernego byłby zabroniony. Rozumiem Twoje wątpliwości i sam też je mam ale nie mieszaj do tego nieomylnego nauczania Kościoła.
halon
Gość
Odpowiedź do: faflu | 2014-09-09 18:21:12
Raczej chodzi o ogólne nauczanie i historię Kościoął, a nie o wypowiedzi Kościoła na temat zjawy.
Ludzie, którzy spotykali prawdziwą Matkę Bożą zostawali świętymi, wielu wstępowało do zakonów, inni się przy nich uświęcali. Życie "widzący" z M. dalekie jest od takiego ideału. Nie mówiąc o przypadku zakonnika, który się nimi opiekował, a potem zmajstrował dziecko zakonnicy i oboje zdradzili Boga i odeszli z zakonów.

Tu masz jeszcze ciekawy tekst o M.
http://kosciol.wiara.pl/doc/491349.Medjugorie-Co-sie-zdarzylo-w-chorwackiej-wiosce

tomi
Gość
Odpowiedź do: halon | 2014-09-09 20:09:26
Co ty czlowieku wypisujesz? Kto ci dal prawo do osadzania "osob widzacych", ze twierdzisz ze oni nie sa swieci, albo znasz ich sumenia czy co? Ci ludzie zyja normalnie jak my, maja prawo do normalnego zycia, nikomu sie narzucaja. Tak na dobra sprawe co ty czy ja mamy do nich? Nawet jesli widuja Matke Boza, to widuja oni, co nam do tego. Jakim prawem chcesz decydowac o ludzkim zyciu, ze chcesz zeby szedl do klasztoru. Nawet sam Pan Bóg nikogo nie zmusza, a ty chcesz byc ponad? Jakim prawem wrzucasz kryteria swietosci za zycia? Ale trzeba sobie powiedziec jasno, ludzie wyczuwajaa swietosc za zycia. Do wielu swietych ciagnely za zycia "pielgrzymki" z prosba o modlitwe i tak jest teraz. Modlitwa, o ile skierowana do Pana Boga, nikomu nie szkodzi tylko pomaga.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?