Komentarze Komentarze

Tusk o tolerancji, aborcji i związkach partnerskich

Autor Wiadomość
deon
Gość
2013-06-15 18:20:45
Premier Donald Tusk, wystąpił podczas V Kongresu Kobiet. Ocenił, że kluczowe jest wychowanie wszystkich Polaków do maksymalnej tolerancji.
więcej
ech:)
Gość
2013-06-15 18:20:46
Wychowanie wszystkich Polaków do maksymalnej tolerancji. Tusk uważa się albo za cudotwórcę, albo sni mu sie rażim większy niż na Kubie , w Korei i Chinach razem wziętych.  Już taka wypowiedź świadczy, że ten człowiek delikatnie mówiąc, albo się pogubił , albo uwierzył, że jest poteżniejszy od Boga. Bo Bóg dał nam wolną wolę i odpowiedzialność za nią , a Tusk chce skazać nas na niewolę bez prawa do sumienia.
Ten człowiek staje się naprawdę niebezpieczny.
teresa zadumana
Gość
2013-06-15 18:24:33
Propozycje niektórych polityków zakrawają o dowcip stulecia.Taka ;) dajmy na to -EDUKACJA NEUTRALNA ŚWIATOPOGLĄDOWO... Hmm. Kto wyznaje wiarę-uczy się od dziecka jak być katolikiem, który osiągnie za dobre sprawowanie na Ziemi- NIEŚMIERTELNOŚĆ W RAJU, kto nie wierzy-winien poznawać prawo cywilne , a o chrześcijaństwie dowiadywać się na lekcji historii i WOS oraz jęz. polskim.
   Kto chce być w  wieku 30 babcią niech edukuje seksualnie, kto nie chce niech mówi dzieciom o prokreacji i pielęgnacji niemowląt oraz fizjologii kobiet i mężczyzn. Dobrze ,że ubieram się skromnie, pies nawet nie rzuci okiem. I dobrze mi tak. Trzeba było wcześniej określić cel pielgrzymowania . Wyczerpana bateria. Nie mówimy o nagości nie dlatego,że wstyd,tylko dlatego,że to tajemne arkana,bardzo osobiste,pełne uczuć, a nie ganiamy z wywieszonym językiem,jakby wody w kranach nie było.
1102705218.jpg
Ilość wiadomości: 7486
2013-06-15 18:34:40
Z tolerancją w Polsce problem polega na tym, że środowiska feministyczne oraz LGBT są mocno nietolerancyjne i należałoby rozpocząć wychowywanie Polaków do tolerancji od tych środowisk.

Natomiast należy pilnować, żeby nie doszło do niekonstytucyjnych zmian w podręcznikach oraz w podstawach programowych, jakich domaga się ministerka Rajewicz.
Ilość wiadomości: 10
2013-06-15 18:37:40
Wychowanie wszystkich Polaków do maksymalnej tolerancji. Tusk uważa się albo za cudotwórcę, albo sni mu sie rażim większy niż na Kubie , w Korei i Chinach razem wziętych.  Już taka wypowiedź świadczy, że ten człowiek delikatnie mówiąc, albo się pogubił , albo uwierzył, że jest poteżniejszy od Boga.


...Wypowiedź ta świadczy raczej o uprawianiu polityki "dla wszystkich". Wychowanie maksymalnej tolerancji - to coś co nic nie znaczy. Znaczy tyle, że skapował, że stawiając na lewą stronę daleko nie dojdzie, bo już prawa strona zaczyna się buntować. Premier ma w głowie głównie utrzymanie się przy władzy. Wie, że radykalna lewica jest głośna, ale nie jest jej na tyle dużo by wygrać wybory.
Piotr
Gość
2013-06-15 20:32:33
"Status quo" - w sprawie mordowania nienarodzonych dzieci. Ciekawa wypowiedź Tuska. Kultura śmierci jest nienasycona.
Nie wiadomo czy w przyszłości pan Tusk nie zacznie opowiadać o "status quo" w sprawie mordowania dzieci narodzonych, ale upośledzonych. Bo w innych krajach już nieśmiało pojawiają się głosy odmawiające człowieczeństwa dopiero co narodzonym dzieciom. Nie pamiętam nazwisk, ale jakby poszperać po internecie to by się znalazło. Później pewnie będzie "status quo" w sprawie utworzenia obozów koncentracyjnych z komorami gazowymi itd. Bo kultura śmierci jest nienasycona. Daj jej palec, a o ona weźmie całą rękę, a później więcej i więcej.
Życzę panu Tuskowi żeby się opamiętał i przestał iść szatanowi prosto w łapy. Bo człowiek może z niego i jest wartościowy, tylko lekko pod deklem mu się poprzestawiało.
Ilość wiadomości: 354
2013-06-15 21:51:50
Tuskowe łgarstwa są przysłowiowe.
Czy to kobieta czy to mężczyzna nie powinien mu wierzyć.
Pozdrawiam wyborców PO.
maksymilian
Gość
2013-06-16 00:00:39
"Maksymalna tolerancja". 
Interesujące. 
Tolerancja to błąd, jaki możemy zaakceptować.
Według premiera powinniśmy więc akceptować nawet największe błędy. Doprawdy interesujące. Następnym razem, gdy prezydent będzie się wybierał do Brukseli, a wyląduje w Timbuktu, niech nie zapomni o maksymalnej tolerancji.
doniego
Gość
2013-06-16 03:24:36
Stop przesladowaniu katolikow w wersji peowiakow  .Przyklady : sprawa telewizji Trwam ,lamanie sumienia w sluzbie zdrowia ,zmuszanie do gloryfikowania zboczen ,zmuszanie  czlonkow  partyjnych do podwojnej moralnosci ,uczenie klamstwa podwladnych ,struktualna sciema tam gdzie pojawi sie po (PO)........
kwintesencja dyktatury
Gość
2013-06-16 12:56:42
Premier Donald Tusk, wystąpił podczas V Kongresu Kobiet. Ocenił, że kluczowe jest wychowanie wszystkich Polaków do maksymalnej tolerancji.

CZYLI

1. Tusk chce wychowywać wszystkich Polaków (!)

2. do akceptacji wszystkiego !

Jest to zanegowanie samej istoty podstaw demokracji i samego jej ludzkiego wymiaru


TO  JEST  KWINTESENCJA  DYKTATURY 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?