Komentarze Komentarze

"Broń atomowa podstawą dobrobytu"

Autor Wiadomość
deon
Gość
2013-04-02 11:22:55
- Broń jądrowa Korei Północnej odstrasza potencjalnych agresorów i stanowi podstawę dobrobytu kraju - powiedział północnokoreański przywódca Kim Dzong Un w wystąpieniu, o którym poinformowała we wtorek państwowa agencja prasowa KCNA.
więcej
mendoza2
Gość
2013-04-02 11:22:56
jaki to dobrobyt - każdy widzi
Ilość wiadomości: 354
2013-04-02 11:50:09
To na całym świecie nie ma już żadnego psychiatry, który mógłby się nim zająć?
FATIMA FATIMA FATIMA
Gość
2013-04-02 12:29:45
jakże blisko Korei jest Hiroszima i Nagasaki, historia nie taka stara, niczego nie nauczyła ani azjatów ani Amerykanów....
pycha światowa szaleje bo dobrzy ludzie mało robią
Jak ważna jest i dziś FATIMA  jak bardzo ważna !
W 1984 roku MATKA BOŻA obroniła nas już przed wojną nuklearną bo JP II zawierzył Rosję SERCU MARYJI, ale dobrzy ludzie muszą się modlić w 2017 roku będzie 100 lat objawień MB w Fatimie i szatan się bardzo spieszy i ma ostre narzędzia w pyszałkach, którzy naprodukowali ogrom broni nuklearnej tymi narzędziami są szaleńcy - przywódcy mocarstw /jak bezmyślne chłopczyki/ bawią się szantażując bombami jak fajewerkami i mogą wysadzić Ziemię.
Zachowują się jakby to oni byli Bogami - niszczą ludzi, mordują nienarodzonych popierają sodomię .... niszczą siebie, skazując się na potępienie, kto ich może powstrzymać ?

Pokorna modlitwa różańcowa - jeżeli komuś zależy na pokoju.


 
1984 rok
Gość
2013-04-02 15:09:32
13 maja  1984 r  w leżącym na obrzeżach Siewieromorska, głównym składzie amunicji radzieckiej Floty Północnej Okolnaja  doszło do eksplozji.

Radzieckie władze, nie udzieliły jakichkolwiek informacji. Żadne doniesienia na ten temat nie pojawiły się również w sowieckich mediach. Ameryk  dyplomaci i attachés wojskowi dowiedzieli się o wypadku z otrz  z Waszyngtonu raportów i nie dysponowali info z żadnego niezależnego źródła.

Na podst danych satelitarnych, relacji przebywających w rejonie zdarzenia podróżnych oraz innych źródeł wynika, że w serii potężnych eksplozji zniszczone zostały wielkie ilości amunicji, składowanej w głównym magazynie sowieckiej Floty Północnej. Według doniesień, w katastrofie zginęło od 200 -300 osób, w dużej części członków personelu techn  wysyłanych do akcji ratunkowej polegającej na rozbrajaniu i unieszkodliwianiu zagrożonej eksplozją amunicji, wśród wywołanych wybuchami pożarów. Zabiegi te zakończyły się niepowodz   doprowadzając do trwających wiele godzin „łańcuchowych” eksplozji składowanych pocisków, przechowywanych w zbyt wielkich ilościach, zbyt blisko siebie.

Wg ameryk czasopisma Jane’s Defence Weekly, była to największa katastrofa, jaka zdarzyła się w sowieckiej flocie od czasów II wojny światowej. Poziom strat, zniszczonych w eksplozjach pocisków i amunicji był tak wysoki, że przez następne pół roku, sowiecka flota przestała się liczyć jako realna siła bojowa.

Wg szacunkowych danych w trakcie zdarzenia zostało zniszczonych 580 z 900 znajdujących się w posiadaniu floty rakiet ziemia-powietrze SA-N-1 i SA-N-3 oraz prawie 320 z 400 zdolnych do przenoszenia ładunków nuklearnych pocisków SS-N-3 i SS-N-12.

 Przyczyną katastrofy było zaprószenie ognia od nieostrożnie wyrzuconego niedopałka papierosa.
Tylko Matka Boża uprosi
Gość
2013-04-02 15:11:09
5 marca 1984 r. w Rzymie Ojciec Święty, spełniając prośbę Pani z Fatimy, dokonuje aktu poświęcenia Matce Bożej świata i Rosji w łączności ze wszystkimi biskupami świata.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook