Komentarze Komentarze

"Oczekuję lojalności od współpracowników"

Autor Wiadomość
deon
Gość
2013-01-28 20:29:08
Związki partnerskie, te w życiu i te w polityce, wymagają lojalności, od współpracowników będę oczekiwał pełnej lojalności - powiedział w poniedziałek premier Donald Tusk pytany o ocenę postawy ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina podczas piątkowego głosowania w Sejmie.
więcej
bodzio
Gość
2013-01-28 20:29:09
Tuskowi jak zwykle mylą się związki sodomitów i gomorytek z polityką.
Jednak będzie łamanie kręgosłupów ... 
Obcy.
Gość
2013-01-29 12:31:02
Dlaczego przed Sejmem nie było pikiety moherowych beretów przeciwko związkom homoseksualnym na czele z ks.Małkowskim obońcą krzyża,dlaczego w tej kwestii nie wypowiada się Lech Wałęsa z Matką Boską w klapie,dlaczego nie ma przedstawiciela kościoła katolickiego największego kościoła w Polsce aby zabrał głos z trybuny Sejmowej na temat związków homoseksualnych,dlaczego wszystko jest robione przez osoby trzecie takie jak Janusz Palikot i jego partia,Tusk już od dawien dawna wyręcza się osobami przez niego naznaczonymi dając im ochronę działania.Dlaczego nie ma ogólnopolskiego referendum w sprawach homoseksualnych,czyżby PO straciłaby na popularności.
Ilość wiadomości: 5552
2013-01-29 13:44:46
Min. Gowin sam na początku powiedział, że wyraża swoją własną opinię, więc uwaga Premiera jest nie na miejscu. Na dodatek w tej sprawie, tak jak zazwyczaj w sprawach światopoglądowych nie obowiązywała dyscyplina partyjna. Nie dajmy sobioe wmówić, że ci którzy byli przeciwko projektom są "be", a ci za są  "cacy" bo niby dlaczego?

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?