Komentarze Komentarze

In vitro wiąże się z niszczeniem ludzkiego życia

Autor Wiadomość
deon
Gość
2012-10-23 01:00:57
Procedura in vitro, mimo ukierunkowania na szlachetny cel: poczęcie i urodzenie dziecka, jest strukturalnie związana z niszczeniem życia poczętych istot ludzkich - brzmi treść apelu przesłanego KAI przez Polską Federację Ruchów Obrony Życia (PFROŻ).
więcej
teresa
Gość
2012-10-23 07:53:36
 Metoda zła i niesporawiedliwa,głęboko niemoralna. Każda stracona w trakcie procedur istota ludzka to potencjalne przyszłe a niedoszłe dziecko- normalnie nazwałabym to poronieniem in vitro---normalnie ktoś płakałby po tym dziecku, normalnie,tylko ,że egoizm przewyższa rozsądne myślenie. Ale rząd- ludzie obiektywni,wykształceni, troszczący się o przyszłość narodu??? Wstyd i potępienie.Jakie kształcenie lekarzy -taki kryzys,jakie gospodarzenie skarbami narodu- takie dzieje, jakie życie- taka śmierć.
pablobodek
Gość
2012-10-23 15:50:41
Bezżenny, wypoczęty mężczyzna, cielesny, tfu - duchowny sekty Krk, podczas jednej tylko masturbacji morduje do 500 milionów półdzieci nie poczętych, czyli plemników.
Plemnik - to komórka rozrodcza, jajo to też komórka rozrodcza - po połączeniu tworzą jedną, nową  komórkę - zygotę.
Zygota dzieli się następnie i to co powstaje nazywamy zarodkiem.
 
Marysia
Gość
2012-10-23 16:44:46
Bezżenny, wypoczęty mężczyzna, cielesny, tfu - duchowny sekty Krk, podczas jednej tylko masturbacji morduje do 500 milionów półdzieci nie poczętych, czyli plemników.


czy można zamordowac coś co nie jest istotą żywą? plemnik nie jest "półdzieckiem niepoczetym", ponieważ, jeśli nie połączy się z jajeczkiem, to się tym dzieckiem nigdy nie stanie. nie pochwalam masturbacji, ale uważam to co napisałeś za grubą nadinterpretację.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook