Komentarze Komentarze

Co tak patrzycie w niebo?

Autor Wiadomość
deon
Gość
2012-05-20 16:09:29
Trzeba wyjaśnić pewne nieporozumienie. Nie jest tak, że Jezus fruwał sobie w chmurach przez czterdzieści dni od chwili Zmartwychwstania, a w międzyczasie pojawiał się uczniom na oczy. Za każdym razem przychodził do uczniów z nieba.
więcej
non possumus
Gość
2015-05-17 10:04:22
To autor tekstu ks. Piórkowski, szef deonu, w ramach tego dobrego wykonywania tego co należy do duchownego prowadzi ten postmodernistyczny, często kontestujący biskupów i KEP deon? Dlatego rozsiewa deon medialny, zmanipulowany pontyfikat papieża Franciszka ?
To manipulowanie czytelnikami w sprawach nauczania KK?

A te fakty każdy może sprawdzić bo nadal wiszą na deonie i na innych portalach - co wypisywał sam szef deonu i co wypisywano rękami najętych dziennikarzy i duchownych i bez moderacji rozsiewano haniebne komentarze na duchownych w tym biskupów. Dla ważnych samych swoich za to ścisła cenzura
Łukasz
Gość
Odpowiedź do: non possumus | 2015-05-17 18:11:51
"Jako więc wybrańcy Boży - święci i umiłowani - obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość, znosząc jedni drugich i wybaczając sobie nawzajem, jeśliby miał ktoś zarzut przeciw drugiemu: jak Pan wybaczył wam, tak i wy! Na to zaś wszystko przyobleczcie miłość, która jest więzią doskonałości. A sercami waszymi niech rządzi pokój Chrystusowy, do którego też zostaliście wezwani w jednym Ciele. I bądźcie wdzięczni!"

Kol 3, 12-15
Ilość wiadomości: 1545
2015-05-17 18:17:25
No właśnie.... Tego potrzebowałam!!.....
Niestety na kazaniu było o wpatrywaniu się w krzyż..... i to kilkakrotnie... Szkoda...
Wolę jednak wpatrywać się w niebo.... szczególnie dzisiaj... i nie tylko...
non
Gość
Odpowiedź do: Łukasz | 2015-05-17 18:21:52
Miłosierdzie jest bardzo potrzebne i piękne - oby tylko było go jak okazać - potrzebne jest do tego przecież nawrócenie i opamiętanie grzesznika. Miłość w prawdzienon
affe
Gość
Odpowiedź do: Effa | 2015-05-17 18:45:36
Podlizywanie się autorowi kosztem innych duchownych to nie grzech ?
Łukasz
Gość
Odpowiedź do: non | 2015-05-17 18:51:21
"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą." Mt 7, 1-2

"A jeżeli ktoś posłyszy słowa moje, ale ich nie zachowa, to Ja go nie sądzę. Nie przyszedłem bowiem po to, aby świat sądzić, ale aby świat zbawić." J 12, 47

"Lecz Jezus mówił: «Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią». Potem rozdzielili między siebie Jego szaty, rzucając losy." Łk 23, 34
abc
Gość
Odpowiedź do: affe | 2015-05-17 19:02:32
Nie większy niż twoja złośliwość.
non
Gość
Odpowiedź do: Łukasz | 2015-05-17 19:59:09
Jak wiesz można przytoczyć też całkiem inne słowa z Ewangelii a nie tylko te które zostały wybrane. A jak pisał Benedykt XVI należy posługiwać się całym Nowy i Starym Testementem aby można było poprawnie dokonywać nauczania 
Malafrica
Gość
2015-05-18 00:06:59
Ciężko obierać kartofle i czynić to na chwałę Pana, jeśli w sercu pragnienie sadzenia szlachetnej winorośli, przez Niego, jak myślę,  zasiane ;-) Dzięki za tekst, pozdrawiam! 

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?