Komentarze Komentarze

Dawać z wielką radością - Boska rzecz

Autor Wiadomość
deon
Gość
2011-12-22 09:07:39
Kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg (2 Kor 9, 6n).
więcej
organizacja imprez
Gość
2014-07-02 15:32:26
To fukcjonuje idealnie w życiu każdego z nas, dawanie z siebie coraz więcej sprawia że inni zaczynają oddawać nam wszystko co mają żeby pomóc nam realizować nasze marzenia i cele. Ktoś kto potrafi poświęcić więcej niż inni jest w stanie zdobyć wszystko czego pragnie, oczywiście jeśli jest to zgodne z sumieniem i dobrym charakterem....ja w życiu zmieniłem wiele żeby stać się lepszym człowiekiem i dzisiaj wiem że zrobiłem dobrze bo mam tego efekty. Nie bójcie się otwierać na innych i dawać! :):):)

Należę do: organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm
senanna
Gość
2014-07-02 15:55:13
Jest tak, że im więcej się dostaje od Boga i od ludzi żyjących Jego Miłością, tym bardziej serce się rozszerza i stopniowo coraz bardziej chce się dawać. Bez tego, co sie dostało, nie byłoby czego dawać.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook