Komentarze Komentarze

Krzyż Palikota

Autor Wiadomość
deon
Gość
2011-10-15 12:12:37
Oczywistym jest, że każdy człowiek ma prawo do wolności i nikt tej wolności nie może mu zabrać ani nawet ograniczać. Pamiętać należy tylko o zasadzie: jeśli twoja wolność narusza moją wolność, to mnie ograniczasz, a przecież nie możesz
więcej
Aga
Gość
2011-10-15 12:12:40
Dziękuję za ten artykuł.
KRYMYS
Gość
2011-10-15 12:36:15
Zgadzam się z treścią artykułu reprezentuje w nim także moje poglądy. Niestety w kwestii katolików "chodzących" do kościoła a jednocześnie zgadzających się o pardoksie na zdjęcie krzyża w Sejmie mam wieści przerażające tacy isnieją i są wśród nas. Albo pomylili oni wiarę z tradycją  albo są po prosytu opętani. 
x Adam
Gość
2011-10-15 16:23:02
Art. bardzo dobry. popieram go w 100%.
Wiesia
Gość
2011-10-15 23:24:09
Tak też zgadzam się z autorem artykułu na 100%
Zło dobrem zwyciężaj.Jezus tak właśnie zwyciężył i za p.J.Palikota też oddał życie,więc zróbmy modlitewny szturm do nieba.Pan Jezus powiedział:"Mnie prześladowali i was prześladowac będą "Jeżeli teraz już tak jest to znaczy,że wszystko jest na właściwym miejscu.Modlitwa jest potężną bronią nie stójmy z założonymi rękami,zwróćmy się do Tego,który nam napewno pomoże do Jezusa On naszą Siłą i Mocą.Chwała Panu!
OT CO
Gość
2011-10-16 16:15:39
Wystarczy powiedzieć, że są to osoby reprezentujące mniejszości seksualne w Polsce.
Troll
Gość
2011-10-16 19:37:56
Palikot jest wytworem PO a mamusia jego to musi być szantrapą jeśli popiera swego synusia.
Buncolek21
Gość
2011-10-16 19:56:16
Pan Palikot jest doskonałym obserwatorem lub ma dobrego doradcę. Kiedyś rolnicy byli tą częścią społeczeństwa, która miała źle. Znalazł się świętej pamięci Andrzej Lepper. Rozsypał trochę zboża, robił blokady i wszyscy rolnicy za nim poszli. Dzisiaj katolicyzm jest w kryzysie bo wychodzą jakieś dziwne historie na całym świecie i pan Palikot to widzi. Wykorzystuje aby reprezentować "pseudouciskanych" a młody naród idzie za tym niby obrońcą wolności. Mam nadzieję, że naród się obudzi i zobaczy, że ten człowiek walczy o siebie a nie o Polskę.
marti
Gość
2011-10-17 09:32:45
brawo Buncolek!
Troll
Gość
2011-10-17 10:36:11
Polska powinna być państwem świeckim,na terenie Polski jest wiele wyznań religijnych i nie może być tak aby jedna religia dominowała nad innymi.W tym przypadku kościół katolicki jest kościołem dyktatorskim,narzuca swoją wolę innym ludziom nie tylko innej wiary lecz i też ateistom.Jeśli kościół katolicki chce mieć wpływ na politykę to dlaczego pozwala pani gorliwej katoliczki Hannie Gronkiewicz-Waltz na organizowanie Parady Miłości homoseksualistów,dlaczego kościół katolicki po żałobie narodowej tragedii Smoleńskiej nie umieścił Krzyża z pod Pałacu Namiestnikowskiego do kościoła narażając tym samym Krzyż na pośmiewisko nie tylko w Polsce ale też na całym świecie.Dlaczego kościół katolicki promuje polityków określonej opcji a innych wyszydza tylko dlatego że,nie zgadzają się z interesem kościoła katolickiego.To jest śmieszne że,kościół katolicki stoi na moralności a sam wśród swoich kapłanów ma homoseksualistów i pedofilów a jeśli są wykryci to ten fakt jest zamieciony pod dywan biskupi czy papieski.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?