Komentarze Komentarze

Cameron do Obamy: Kadafi musi odejść

Autor Wiadomość
deon
Gość
2011-05-25 17:38:44
Brytyjski premier David Cameron oświadczył, że libijski przywódca Muammar Kadafi musi ustąpić. Deklaracja taka padła w czasie wspólnej konferencji prasowej z prezydentem USA Barackiem Obama przebywającym z oficjalną wizytą w Wielkiej Brytanii.
więcej
Ktoś tam
Gość
2011-05-25 17:38:45
Błędem egzystencjalnym w przemówieniu prezydenta Obamy w Opactwie Westminsterskim było zasadzenie praworządności państwa na dobrej naturze człowieka a nie Boga jako fundamentu wszelkiego stworzenia. Natura ludzka jest zepsuta w efekcie każde państwo ulega degradacji. Egipt i Chiny trwają co prawda 5000 lat, ale ich kształ się wielokrotnie zmieniał jak również np. Chiny traciły ustrój państwowy na wiele stuleci. Jednolity ustrój państw nowożytnych trwający nieprzerwanie ponad 1500 lat jak w przypadku Francji zawdzięczony jest Chrześcijaństwu. Brak tego oparcia w Bogu prowadzi zawsze do autodestrukcji cywilizacji co w przypadku obecnej może mieć bardzo niebezpieczne konsekwencje w postaci zagłady całego życia na ziemi. Jeśli państwo oparte będzie na szatanie tak jak USA to wprawdzie może się rozwijać długo, ale zniszczy je sam Bóg, który zła nienawidzi jak i długi wobec męczenników, których Bóg wzbudza, aby się szatanowi przeciwstawiali. No i morze bólu jakie niesie satanizm ludziom będzie coraz silniejsze, ale dla ludzi w szponach grzechu nie będzie wyjścia poza interwencją z zewnątrz.
Ktoś tam
Gość
2011-05-25 17:52:03
Przemówienie pierwszej Damy p. Michelle Obamy w Oksfordzie było bardzo dobre, warto jednak dodać, że oprócz ciężkiej pracy trzeba mieć zdolności a jak się ich nie ma to można je wprosić (np. papież wyprosił u Boga Dar Języków) i jak się zacznie w dzieciństwie to w wieku dorastania będzie jak znalazł, bo tyle to trwa o czym winni wiedzieć przede wszystkim rodzice. Reszta przemówienia zasługuje na uznanie jak i sama osoba pierwszej Damy za trud i wytrwałość w drodze do celu.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?