Komentarze Komentarze

Siedem największych świąt

Autor Wiadomość
deon
Gość
2010-10-21 08:12:03
Rozmowa z Joanną Krupską – mamą siedmiorga dzieci, prezesem Stowarzyszenia Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”, wdową po poległym w katastrofie smoleńskiej ministrze Januszu Krupskim.
więcej
kejs
Gość
2010-10-21 08:12:03
Mam szczęście i stoję przed wyzwaniem współtwórstwa trzech małych osobistości i rzeczywiście na co dzień odczuwam jaką patologią jest moja mała wielodzietność dla wielu osób i instytucji. Nie przeszkadza mi to rozważać możliwości powołania do życia kolejnego dziecka. Niemniej wiem, że decyzja ta musi być poprzedzona rozważaniami dotyczącymi tego czy będę musiała zrezygnować ze swoich zawodowych ambicji, gdyż już na chwilę obecną koszty przedszkola, żłobka i niani pochłaniają ponad 50% mojego wynagrodzenia.
potrójna mama
Gość
2010-10-21 13:46:44
To okropne i upokarzające, że chodzi o... kasę. Mam 3 dzieci i POTWORNY wyrzut sumienia, że pracuję. Widzę, że powinnam więcej z nimi być, potrzebują tego, ale pensja męża na 5 osób nie starcza. Moja też nie jest na tyle duża, żeby - np, bo i tak kombinowałam - przejść choćby na pół etatu. I tylko z tego powodu wpadam w panikę, gdy zachodzi podejrzenie o 4 ciążę. Chciałabym mieć więcej dzieci, ale mnie na to nie stać...

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?