Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Nie wierzę w autorytet, wierzę w relację

Autor Wiadomość
deon
Gość
2017-07-28 15:41:26
Komuś, kto jest ofiarą przemocy i był katowany przez rodziców, mam powiedzieć: "Czcij ojca swego"? Nie, nie powiem. Możemy rozmawiać o wybaczeniu - mówi Konrad Kruczkowski.
więcej
Ilość wiadomości: 34
2017-07-28 15:41:27
Do Konrada mam jeden zarzut od pewnego już czasu, za dużo w nim goryczy. Na poczatku swojej drogi był wyrozumiały, celnie punktował i wyjasniał społeczne anomalie. Ostatnio jednak prawie każdy jego tekst zawiera w sobie element wkurw****. "To mi sie nie podoba, to mnie denerwuje". Autor gorzknieje. I niby można się temu nie dziwić, jak trafiasz w życiu na kłody, niesprawiedliwość i brak empatii, które Konrad opisuje czesto w życiu swoich bohaterów, ale wygląda to raczej, jak nieradzenie sobie z własną irytacją, albo stawianie się wyżej, ponad czytelnikiem "oto jedzie znakomity reportażysta i teraz wam powiem, jak naprawdę wygląda świat". Nie można negować wszystkiego. Świat polega też na akceptowaniu go, bo nikt sam nie ma w mocy zmienić świata. Zapętliłeś się w tematyce i stylu ostatnio, ale każdy autor przez to przechodzi.

Mimo wszystko rozmowa dobra i zgadzam się ze słowami o autorytecie oraz relacji z rodzicami. 
Ilość wiadomości: 540
Odpowiedź do: lenny.belardo | 2017-07-28 18:11:51
Fajne! Zwróć uwagę!

Ciebie irytuje, że Konrada irytuje!
2017-07-28 18:24:26
KJM to pierwsze litery popularnego w niskich kręgach społecznych powiedzenia. Deon takie oto rzeczy publikuje na pierwszej stronie: "Tymczasem są rodzice, którzy chcieliby roztoczyć światopoglądowy parasol - idą do szkoły i mówią, że ich dziecko nie może słuchać o homoseksualizmie, aborcji i gender. Jeśli nie usłyszy od nauczyciela, to usłyszy od kolegi."

Szanowny kolego totalitarysto, wsadź sobie w d**e swoje zapędy by dzieci w szkole były uczone o homoseksualiźmie, aborcji albo gender, bez zgody albo wbrew woli swoich rodziców. Wbij sobie w swój tępy łep, że rodzice mają niezbywalne prawa i obowiązki do kształtowania postaw swoich dzieci. I to zgodnie z preferencjami rodziców dzieci winny być wychowywane.

Może zostałeś skrzywdzony. To się zdarza. Nie ma na to usprawiedliwienia ani wytłumaczenia. Może dlatego pleciesz, to może być zrozumiałe. Ale dlaczego deon propaguje nauczanie w szkole gender to nie bardzo rozumiem.
Ilość wiadomości: 1578
2017-07-28 18:32:01
Bzdury.Władza ojca rodziny pochodzi od Boga.Negowanie autorytetu ojca rodziny to w rezultacie detronizacja Boga.
Odpowiedź do: stos | 2017-07-28 18:36:29
Władza ojca została odrzucona przez KK w Polsce w 1929 roku. Nie ma już powrotu. Teraz jest nowy czas. Czas w którym to pojęcie nie istnieje. Uparte przy nim trwanie niczego nie zmieni, tylko może przysporzyć nieprzyjemności.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?