Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Teściowa. Może rozbić małżeństwo?

Autor Wiadomość
deon
Gość
2016-08-06 15:14:29
Negatywna bohaterka wielu męskich kawałów i estradowych skeczy, przedmiot narzekań młodych mężatek. Przyczyna niejednego kryzysu małżeńskiego.
więcej
1232675388.jpeg
Ilość wiadomości: 354
2016-08-06 15:14:30
Kobieta poza ciałem nie istnieje. Nie została stworzona jako duch. Powstała z ciała Adama dla Adama. Kobieta jest próżnią po Adamie. Nie istnieje, więc aby być musi wypełnić się Adamem. Dlatego tak ważne było dziewictwo aby kobieta wypełniła się duchem swojego pierwszego mężczyzny. Aby stała się nim bo inaczej przejdzie przez życie jako próżnia samej siebie.
Simone de beauvoir nie bez przyczyny powiedziała, że "kobietą się nie rodzi, kobietą się staje".
Czy gdyby w mężczyźnie wyłączyć pożądliwość to czy którykolwiek potrafiłby podążyć za kobietą? Czy miałby ku komu się skierować?
Żaden mężczyzna nie pokocha kobiety, która najpierw nie wypełni się nim.
Kobiety nie potrafią kochać. Są próżnią więc sięgają do swojej próżni i dzielą się próżnią.
Wiem to gdyż sama próżnię samej siebie musiałam wypełnić mężczyzną. Bez tego byłabym kompletnie pusta jak tylko kobieta może być.
Byłabym macierzyństem - instynktem pozbawionym miłości, będącym zawłaszczeniem.
Tesciowe zawłaszczają swoje dzieci bo wypełniają nimi pustkę siebie.
Kobiety, które nie poddały się swoim mężom i nie wypełniły się nimi kradną wolność swoim dzieciom.
Okrutne mamki, samice owładnięte instynktem jak termity.
48946889.gif
Ilość wiadomości: 8
2016-08-10 16:17:33
Jeśli mąż lub żona zawsze przytakuje mamie i robi to, co ona chce - nie wróży to niczego dobrego, jednynie szybki koniec małżeństwa. Gdy ma sie partnera, pepowinę trzeba odciąć i zająć się swoją rodziną. Szkoda, że matki tego nie rozumieją i często nie chcą odpuścić.
Gdy ktoś cię lu­bi, bo się sta­rasz, to nie lu­bi cię ta­kiej, jaką jes­teś. Lu­bi niep­rawdę o tobie. - Dorota Terakowska

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?