Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Picie alkoholu to takie "stanie za drzwiami"

Autor Wiadomość
deon
Gość
2013-07-10 23:26:49
Pomyślałam, że trzeźwienie jest odkrywaniem życia na nowo. Wychodzeniem z mgły, wydostawaniem się na ląd, odnajdywaniem DOMU. Cokolwiek by on oznaczał. Każdy, kto trzeźwieje, nazywa ten DOM po swojemu, bo dom to też przynależność, bezpieczeństwo, zaufanie.
więcej
mendoza2 anonimowy seksoholik
Gość
2013-07-10 23:26:50
dobra poetycka forma przekazu zdrowienia od alkoholu ale nie tylko
ya
Gość
2013-08-11 10:45:09
 nikomu nie potrzeba tego poetyckiego ględzenia, bo to ludzi do niczego nie przekona. może jedynie autorkę. a artykuł na takiej stronie powinien mieć jednak charakter ewangelizacyjny, więc jak się za taką kwestię, a jest to kwestia paląca przez ostatnie lata i na następne lata, zabiera, to trzeba go pisać zupełnie inaczej. jak? pokazywać z jakiego powodu młodzi chleją. a chleją wszyscy. zdiagnozować problem. kompleksowo. nie - nie mają co robić i chleją. tylko: są samotni. nie mają celów. nie widzą rozwiązań. życie ich nudzi, a po alkoholu wszystko wygląda inaczej. nieakceptacja rzeczywistości. po co żyć? jaki sens ma cierpienie?  Kościół przecież nie przepowie im dobrej nowiny, bo poziom przepowiadania Ewangelii z ambony skutecznie wypędził wszystkich młodych ze mszy. piszcie jakbyście głosili dobrą nowinę, że smierć jest pokonana, bo to: to jest stek moralizmów. gdybym miał palącą potrzebę napić się i jako lekarstwo dostał ten artykuł nie przekonałby mnie on do niczego.
ya
Gość
2013-08-11 10:47:28
a dodam, że mam skłonności do picia w dużych ilościach więc problem mnie dotyczy

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook