Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Mama to "Toshiba", tato "Dell", a siostra "MP3"

Autor Wiadomość
deon
Gość
2011-04-10 07:19:09
Infoholizm - to niekontrolowane przebywanie człowieka w cyberprzestrzeni. Szacuje się, że w naszym kraju jest już ok. 20 tys. osób, które wymagają leczenia z tego uzależnienia - uważa prof. Mariusz Jędrzejko z Fundacji Pedagogium.
więcej
opty
Gość
2011-04-10 07:19:12
problem jest faktyczny, lecz kiedyś również "wystawaliśmy  w bramach"....itd lecz nie było przyzwolenia na  nicnierobienie, damonstrowanie ubóstwa, chyba mieliśmy marzenia, .....
lokus
Gość
2011-04-10 11:36:53
racja kiedys spedzanie czasu na tzw. dworze to byla frajda i wielka przygoda. nawet jak sie mialo komputer to nie byl on tak bardzo wazny.
Bartosz Klimek
Gość
2014-02-12 09:03:28
racja kiedys spedzanie czasu na tzw. dworze to byla frajda i wielka przygoda. nawet jak sie mialo komputer to nie byl on tak bardzo wazny.

Jest kilka przyczyn takich zmian. Jedną z nich jest fakt, że ogólnie jest mniej dzieci. W związku z tym w sąsiedztwie często brakuje równieśników do zabawy. Nawet jeśli są, to rozwarstwienie społeczne i indywidualizacja (która sama w sobie nie jest taka zła) powodują, że często kontakt jest utrudniony. Do tego dostępność rozbudowanej rozrywki multimedialnej, ale również modnych teraz zajęć dodatkowych prowadzi do tego, że dawne zabawy tracą na atrakcyjności. W skrócie: jeśli bogatszy Andrzejek jedzie z rodzicami na narty, to Michałek niechętnie będzie zjeżdżał na zabawkowych nartach z górki przy bloku. Jakoś tak głupio...
grzegorz(nieGrzegorz)
Gość
2014-02-12 19:31:51
Profesor i Komendant ogłaszają, że komputery złe, bramy złe, rodzice złe...

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook