Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Otyłość dzieci to wina diety, nie genów

Autor Wiadomość
deon
Gość
2011-02-02 13:25:06
Epidemia otyłości szerząca się wśród dzieci to raczej wynik złych nawyków żywieniowych i braku ruchu, a nie genów – piszą naukowcy na łamach pisma „American Heart Journal”.
więcej
1102705218.jpg
Ilość wiadomości: 7486
2011-02-02 13:25:07
Nie wiadomo co jest skutkiem, a co przyczyną. Nie rusza się, bo jest otyły, czy jest otyły, bo się nie rusza. 2 godz. przed TV to niewiele. Natomiast dieta może mieć wpływ na otyłość i wiele wskazuje na to, że za otyłością w USA stoją ich fastfoody.
131142235.jpg
Ilość wiadomości: 2915
2011-02-02 13:47:45
 W tym temacie warto obejrzeć program "Jamie Oliver's Food Revolution".  Jamie Olivier to kucharz znany z licznych programów kulinarnych. Zabiega o eliminacje fastfoodów z diety szkolnej w Anglii. A program, o którym piszę pokazuje jego starania o zmiane menu w szkole amerykańskiej. Porażający jest kompletny brak świadomości dzieci amerykanskich na temat żywienia.

http://www.youtube.com/watch?v=70HkIqRXmFc
Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął. Łk 12,49
fast food
Gość
2011-02-02 13:54:59
A jeszcze lepiej zobaczyć "Super Size Me" Morgana Spurlocka.
?
Gość
2011-02-03 08:27:02
Jest jeszcze problem "nałogowego regulowania uczuć" poprzez zajadanie stresu... Niestety w artykule nie wspomniano o tym a jak wiemy są Anonimowi Żarłocy itp. A to zaczyna się już w wieku szkolnym
malkon
Gość
2013-10-15 11:30:14
Nie zgadzam się. Wiele osób może wyglądać dobrze, ale nigdy nie będą to osoby szczupłe. Sama taka jestem - mam budowę po mojej mamie. Z odchudzaniem też miałam przez pół życia problemy, kompletnie nic to nie dawało, nawet przy głodówkach. A co dało efekt? To - http://www.porownaj-tabletki.pl/ Tabletki wybrałam na podstawie rankingu, okazało się to prawdą, bo rzeczywiście straciłam całą nadwagę ;-)

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?